loading...

کادو خاص

بهترین هدیه برای یک دوست صمیمی

نازنین بازدید : 36 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

افزایش سرعت المنتور چرا برای شما مهمه؟ المنتور یکی از بهترین صفحه سازها برای وردپرس است که با استاندارد کد دقیق نوشته شده؛ اما برخی از وب سایت‌های ساخته شده با صفحه ساز المنتور از مشکلات پیکربندی رنج می‌برن که این مسئله ممکنه منجر به کند شدن بارگذاری صفحه بشه. در این مقاله چند روش برای مقابله با کم بارگیری وب سایت‌های المنتور آورده شده. توجه داشته باشین که این نکات برای هر نوع وب سایت وردپرس نیز قابل استفاده هست. در این مقاله به اصلی‌ترین سوال شما جواب می‌دیم، افزایش سرعت سایت المنتوری به چه صورت است؟


مطلب مرتبط
تست سرعت سایت با ۲۰ ابزار رایگان و عالی
آیا یه سایت المنتوری کم سرعت دارین؟ افزایش سرعت سایت طراحی شده با المنتور
برای افزایش سرعت المنتور ، می‌تونین به تنظیمات آزمایشی برین و گزینه Optimized DOM Output و Improved Asset Loading فعال کنین. در مرحله بعدی برای افزایش سرعت سایت المنتوری از یه افزونه پاکسازی استفاده کنین تا Elementor CSS + JavaScript بدون استفاده رو غیرفعال کنین. توجه کنین که افزونه‌های المنتور شخص ثالث و میزبانی مشترک نیز سرعت المنتور رو کاهش می‎دهن. این موارد قبلاً در گروه فیس بوک المنتور پرسیده شده بود، بنابراین ما راه حل‌های اونها رو در این مقاله به شما آموزش می‌دیم. المنتور طبق آخرین صحبت‌های خودش می‌گه: رایج‎‌ترین علت کند بودن وب سایت‌های المنتور، سرورها، رسانه‌ها، اسکریپت‌های شخص ثالث، پلاگین‌ها، نداشتن CDN و استفاده از یه افزونه حافظه پنهان متوسط هست. توجه کنین که مارک‌های SiteGround و ELG نیز دارای TTFB کند هستن. ما توصیه می‌کنیم CloudWays یا LiteSpeed رو امتحان کنین. باید بدونین که دسترسی به ۱۰۰% امتیاز GTmetrix یا PageSpeed Insight هنگام استفاده از صفحه ساز دشوار هست. بیشتر سازندگان، bloat (عناصر CSS، JavaScript، DOM) رو اضافه می‌کنن که می‌تونه چندین خطا رو در ابزار آزمایش نشون بده. در ادامه به این مسئله می‌پردازیم که افزایش سرعت وردپرس با المنتور چگونه هست؟


مطلب مرتبط
Content Delivery Network یا CDN چیه؟ شبکه توزیع محتوا سرعت سایت رو بالا میبره؟
افزایش سرعت سایت المنتور
افزایش سرعت المنتور

در این بخش چند روش و راهکار برای افزایش سرعت المنتور به شما آموزش می‌دیم. این روش‌های پیشنهادی المنتور در فیس بوکه و چند روش دیگه! برای یادگیری راهکارهای افزایش سرعت سایت المنتوری با ما باشین.

حذف Elementor CSS + JavaScript
المنتور مقدار زیادی CSS و JavaScript اضافه می‌کنه. حذف جاوا اسکریپت و CSS استفاده نشده می‌تونه امتیازات سرعت رو بهبود بده چون چندین مورد Lighthouse به نحوه بارگذاری جاوا اسکریپت و CSS شما مرتبط هستن. این یکی از روش‌های رایج برای افزایش سرعت سایت المنتوری هست.

Perfmatters و Asset CleanUp: ما معمولاً از Perfmatters استفاده می‌کنیم چون UX و UI اون بسیار راحت‌تره! اما توجه کنین که این برنامه رایگان نیست اما Asset رایگانه اما یه نسخه حرفه‌ای هم داره.
فعال کردن مدیریت اسکریپت: اگه از Perfmatters استفاده می‌کنین، مدیر اسکریپت رو در تنظیمات فعال کنین. (Settings → Perfmatters → Extras → Script Manager) اما اگه از Asset استفاده می‌کنین، شما باید حالت تست رو فعال کنین تا زمان آزمایش تغییرات از خراب شدن جلوگیری بشه. دقت کنین که Perfmatters حالت آزمایشی نداره، اما همیشه می‌تونین یه تنظیم رو واگرد کنین یا یه سایت صحنه سازی برای آزمایش ایجاد کنین.
غیر فعال کردن اسکریپت‌های استفاده نشده: برای مشاهده CSS و جاوا اسکریپت بارگیری شده توسط المنتور می‌تونین به مدیر اسکریپت خود در Perfmatters یا Asset دسترسی پیدا کنین. اگه از این ویژگی‌ها استفاده نمی‌کنین؛ عناصر مهم گفتگو، پیوند به اشتراک گذاری، آیکون‌ها و کتابخونه wp-block رو غیر فعال کنین.
برای افزایش سرعت وردپرس با المنتور ، اسکریپت‌ها و افزونه‌های دیگه رو نیز غیر فعال کنین:

غیر از صفحه تماس، فرم تماس هم غیرفعال کنین.
افزونه اشتراک گذاری اجتماعی رو در همه جا غیر از پست غیر فعال کنین.
افزونه جدول رو در همه جا غیر از محتوای جداول غیر فعال کنین.
غیر از مناطق خاص، فونت‌ها رو در همه جا غیر فعال کنین. (اگه از چند قلم استفاده می‌کنین)
اسکریپت‌ها و سبک‌های وو کامرس رو به جز صفحات غیر از تجارت الکترونیک، غیر فعال کنین.
خروجی DOM رو بهینه کنین
این مورد می‌تونه باعث جلوگیری از موارد بیش از حد DOM در PageSpeed Insights بشه. این مورد رو می‌تونین در بخش المنتور_ تنظیمات_ آزمایشات_ خروجی بهینه شده DOM فعال کنین. با این کار پوشه‌های غیر ضروری div در کد شما حذف می‌شن. با این کار شما به افزایش سرعت المنتور خود کمک می‌کنین. اگرچه ممکنه این مورد عناصر DOM رو در PageSpeed Insights به طور کامل و ۱۰۰% اصلاح نکنه، اما می‌تونه به افزایش سرعت سایت المنتوری شما کمک کنه. توجه کنین که باید بعد از فعال کردن این مورد، سایت خود رو از نظر خطاهای قابل مشاهده بررسی کنین.

بارگذاری Asset خود رو بهبود ببخشین
افزایش سرعت المنتور

المنتور ویژگی آزمایشی دیگه‌ای رو برای بهبود بارگذاری Asset اضافه کرده. این مسئله فقط می‌تونه برخی از عناصر رو در محلی که بارگیری می‌شن، بارگیری کنه. المنتور قصد داره ویژگی‌های آزمایشی جدیدی رو برای افزایش سرعت وردپرس با المنتور اضافه کنه، بنابراین حتماً برای افزایش سرعت المنتور خود آپدیت‌ها رو بررسی کنین. شما می‌تونین این مسئله رو با رفتن به المنتور_ تنظیمات_ آزمایشات_ بارگذاری Asset بهبود یافته، فعال کنین.

به راحتی به پلاگین‌های المنتور برین
برای افزایش سرعت سایت المنتوری خود به راحتی روی پلاگین‌های المنتور برین و خودتون رو با افزونه‌های شخص ثالث المنتور درگیر نکنین. بسیاری از طراحان برای ساختن سایت المنتور خود به چندین افزونه المنتور اعتماد می‌کنن تا زمانی که متوجه می‌شن این مسئله سرعت سایت رو کم می‌کنه. ما در نهایت Ultimate Addons ،Premium Addons ،JetEngine رو حذف کردیم چون این افزونه‌ها فقط در چند قسمت از سایت ما استفاده می‌شدن و ارزش بارگذاری اضافه رو نداشتن.

هشدار
از استفاده از سایر افزونه‌های آهسته خود داری کنین!
برای افزایش سرعت وردپرس با المنتور از سایر افزونه‌های آهسته دوری کنین. افزونه‌های CPU بالا که سرعت سایت‌های المنتور رو کاهش می‌دن معمولاً به آمار پشتیبان گیری، اشتراک اجتماعی، نمونه کارها، گفتگوی زنده، فرم‌های تماس، اسلایدرها و هر افزونه‌ای که برای اجرای مداوم در وب سایت شما نیاز دارن. WP Hive Chrome Extension به شما این امکان رو می‌ده تا افزونه‌ها رو در مخزن وردپرس مشاهده کنین و ببینین که آیا اونها بر نصب حافظه و PageSpeed Insights تاثیری دارن؟!

از پلاگین‌هایی با طراحی مدولار استفاده کنین
طراحی مدولار به شما این امکان رو می‌ده، ویژگی‌هایی از پلاگین رو که استفاده نمی‌کنین، غیر فعال کنین. برخی از افزونه‌های شخص ثالث المنتور از طراحی مدولار مانند Ultimate Addons و Premium Addons استفاده می‌کنن. (اما همونطور که در بالا گفتیم، هنوز هم می‌تونن کند باشن) افزونه‌های دیگه‌ای مانند JetEngine این کار رو نمی‌کنن. دقت کنین که ماژول‌ها به شکل پیش فرض فعال هستن. تنظیمات رو مشاهده کرده و ماژول‌هایی رو که استفاده نمی‌کنین غیر فعال کنین تا افزایش سرعت سایت المنتوری خودتون را ببینین. این روش برای افزایش سرعت المنتور کاربردی هست.

با میزبانی سریع‌تر، TTFB رو کاهش بدین
سایت خود رو از طریق Google PageSpeed Insights اجرا کنین تا زمان پاسخ سرور خود رو بررسی کنین یا می‌تونین از GTmetrix و تست عملکرد KeyCDN استفاده کنین. گوگل توصیه می‌کنه که این بار زیر ۲۰۰ میلی متر باشه. شما می‌تونین برای دریافت بازخورد بی طرفانه میزبانی به گروه فیس بوک میزبان وردپرس بپیوندین. SiteGround’s TTFB کندتر شده ولی اونها در بیشتر نظر سنجی‌های فیس بوک شماره یک نیستن. تحقیقات نشون می‌ده که Site Ground از بدترین TTFB ها در بین سایر میزبان‌ها برخوردار هست. افزایش سرعت سایت المنتوری شما با هزینه ۲۶۶ تا ۳۶۶ هزار تومن در ماه کمی گرون هست اما ما در اینجا در مورد سرعت صحبت می‌کنیم بنابراین مسئله ارزون تموم نمی‌شه. با CloudWays شما انتخاب استفاده از DigitalOcean ،Vultr High Frequency یا Linode دارین. در حقیقت جهانی سریع‌تر از میزبانی مشترک هست و می‌تونه کارهای بسیار پر مصرف رو مدیریت کنه. توجه کنین که CloudWays آزمایش کردن اونها و مشاهده تفاوت در زمان بارگیری شما رو آسون می‌کنه: در حقیقت اونها مهاجرت رایگان، قیمت گذاری ماهانه، یه پلاگین Migrator و یه کد تبلیغاتی برای صرفه جویی در هزینه‌ها رو انجام می‌دن.

افزایش سرعت سایت المنتوری

توجه کنین که نظر سنجی‌های اخیر نشون می‌ده در افرادی که از میزبانی‌های با کیفیت پایین دور می‌شن، تغییر زیادی رخ می‌ده. این مسئله به افزایش سرعت وردپرس با المنتور کمک زیادی می‌کنه. در این بخش لیستی از میزبان‌هایی که باید از اونها دوری کنین رو برای شما آوردیم:

SiteGround: در سال‌های اخیر کاملاً نزولی شدن.
Bluehost: سرورهای کند، متعلق به EIG، پشتیبانی نامناسب، همچنین در گروه FB امتیاز کمی دارن.
HostGator: همچنین متعلق به EIG با سرورهای کند، پشتیبانی نامناسب و مشکلات محدود پردازنده است.
GoDaddy: برترین شبکه میزبان بدافزار در سراسر جهان محسوب می‌شه، همچنین در گروه‌های FB رتبه بندی ضعیفی داره.
Hostinger: اونها نظرات جعلی می‌نویسن و در نظر سنجی‌های فیس بوک به خود رای می‌دن.
WP Engine: این میزبان اون چیزی که قبلاً بود، نیست. گرون شده و دیگه حتی سریع نیست.
میزبانی A2: اگه توانایی پرداخت CloudWays رو ندارین، A2 همچنان سریع عمل می‌کنه و از LiteSpeed استفاده می‌کنه.

نازنین بازدید : 32 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

اگر آشنایی با فرش طرح افشان ندارید خوب است قبل از شروع نکاتی که هنگام خرید آن باید در نظر داشته باشید کمی بیشتر از آن بدانید.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام هنرکده محمدی ، طرح زیبای افشان یکی از نمونه‌های بارز هنر ایرانیان در فرش است. این طرح یکی از مشهورترین طرح‌های فرش ایرانی است که طرفداران زیادی دارد و مدلی جدید است که با طرح متداولی که از قالی در ذهن ما نقش بسته فرق دارد.

راهنمای خرید فرش افشان

 پیش‌تر طرح قالب فرش ایرانی طرح ترنج بود. در این طرح یک ترنج بزرگ در مرکز فرش قرار می‌گرفت و اطراف آن نیز گل‌های ریزی هنرمندانه چیده می‌شد. البته طرح ترنج هنوز هم از طرح‌های پرطرفدار است و زینت‌ بخش خانه‌های بی شماری در سراسر کشور است.

در فرش کاشان طرح افشان طراحان نقشه فرش تصمیم به حذف ترنج از مرکز فرش گرفتند و این طرح چشم نواز به وجود آمد. در واقع در طرح جدید افشان گل و برگ‌های پراکنده با پیچش موزون اسلیمی‌ها و گل‌های ختایی جایگزین مرکزیتی که در ترنج وجود داشت شد.

نام این طرح برگرفته از پراکندگی طرح و نقش آن است. طرح افشان امروزه جزو پر فروش‌ترین طرح‌های فرش ماشینی می‌باشد و دلیل آن زیبایی خیره‌کننده و تنوع بی‌نظیرش است.

۴ نکته مهم در خرید فرش کاشان طرح افشان
با وجود طرح‌های مختلف فرش، خرید آن کار آسانی نیست و ممکن است اگر یکسری نکات را در نظر نگیرید دچار مشکل شوید. در ادامه ۳ نکته مهم آمده که هنگام خرید فرش طرح افشان به شما کمک خواهد کرد. اگر آگانه اقدام به خرید فرش نکنید ممکن است پیشنهاداتی که فروشندگان به شما ارائه می‌کنند گمراهتان کند و در نهایت از چیزی که انتخاب می‌کنید، راضی نباشید .  

نکته اول:

نباید محو تماشای طرح زیبای فرش شوید و نکات مربوط به کیفیت آن را از یاد ببرید. فرش باید از تراکم بالایی برخوردار باشد تا تعداد گره و استحکام بیشتری داشته باشد. بالا بودن تراکم فرش باعث می‌شود دوام بیشتری داشته باشد و هنگام شستشو آسیب نبیند. فرش پر تراکم زیبایی بیشتری داشته و گرم‌تر است.

فرش ماشینی افشان دارای شانه‌های مختلفی از قبیل فرش ۷۰۰ شانه ، ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه است. هرچه تعداد گره‌ها یا همان تراکم فرش بیشتر باشد ظرافت طرح و نقش در فرش بیشتر می‌شود. یکی از دلایل محبوبیت فرش کاشان طرح افشان کیفیت بالا و مناسب بودن آن به‌عنوان فرش هال است.

نکته دوم:

فرشی انتخاب کنید که از الیاف اکریلیک تهیه شده باشد. این الیاف گرچه مصنوعی هستند اما گرم و سبک هستند و ظاهری شبیه به پشم دارند. فرش طرح افشان اکریلیک  بعد از شستشو کوبیده نمی شود. در برابر عوامل محیطی مثل آفتاب، گرد و غبار، روغن و مواد شیمیایی مقاوم‌ است. الیاف اکریلیک لک نمی‌شوند و بعد از شستشو زیبایی‌شان را از دست نمی‌دهد. 

نکته سوم:

طرح جدید فرش افشان برای استفاده در دکوراسیون جدید و مدرن بسیار مناسب است. این طرح برگرفته از نقوش اسلیمی مانند بته جقه، شاخ و برگ، پرندگان و حیوانات است و رنگ‌های متنوعی دارد که مشکل‌پسندترین افراد را به خود جذب کرده و راضی کرده است.

جالب است بدانید نقشه افشان فقط در ایران محبوبیت ندارد؛ هر سال تعداد زیادی فرش افشان به خارج از کشور صادر می‌شود. در فروشگاه هنرکده محمدی کلیه فرش ها با همان کیفیت صادراتی به مشتریان عرضه می شود. قیمت مناسب فرش درفروشگاه هنرکده محمدی به دلیل حذف واسطه ها است. در این فروشگاه فرش ارزان قیمت از تولید به مصرف عرضه می‌شود.

هنگام خرید توجه کنید که اگر منزلتان کوچک است طرح‌های خلوت‌تر را انتخاب کنید. معمولا کسانی که قصد خرید جهیزیه دارند چون تجربه زیادی در خرید فرش ندارند به این نکته دقت نمی‌کنند و فرش مناسبی را برای خانه خود انتخاب نمی‌کنند.

طرح افشان گلزار، سلطنتی، ثریا، کمند، لوتوس، آریانا، درباری، رز، رویال، زنبق، از جمله طرح‌های زیبای فرش افشان در هنرکده محمدی است.

نازنین بازدید : 41 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

میکروفن بیسیم DG Tech
رشد فناوری باعث شده تا در دهه های اخیر قابلیت های میکروفن بیسیم هم سطح میکروفن سیمی قرار بگیرد و رضایت و اطمینان مصرف کنندگان بیش از پیش تامین شود. به خصوص در سال های اخیر با افزایش وبلاگ نویسی و تولید پادکست ها، ایجاد استودیوهای شخصی، رشد صنعت ارتباطات و تعداد خبرنگاران، افزایش سخنرانان و دوره های آموزشی و مواردی از این دست باعث شده تا بازار میکروفن بیسیم نیز گسترش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

یکی از مشکلاتی که استفاده از میکروفن های سیمی دارد، همان سیم یا کابلی است که میکروفون یقه ای ارزان را به سیستم صوتی وصل می کند. میکروفن های سیمی عموما به پایه میکروفن نیاز دارند، بنابراین کابل و پایه میکروفن بخشی از فضای صحنه را به اشغال در می آورند. در استودیوهای کوچک این امر به وضوع مشخص بوده و به شلوغی و بهم ریختگی فضا منجر می شود. از طرف دیگر کابل در سخنرانی ها و موقعیت هایی که خواننده یا سخنران پر از هیجان و انرژی است، ممکن است مانع حرکت آزادانه آنها و یا حتی در مواقعی دست و پاگیر ایشان شود.


اما میکروفن بیسیم این محدودیت ها را ندارد، این مدل در کمترین زمان راه اندازی شده و نیازی به صرف زمان برای تنظیم پایه، کابل کشی و ... نیست، هنرمند یا سخنران به راحتی می تواند بر روی صحنه یا حتی در بین مخاطبان خود حرکت کند.

برای خرید میکروفن بیسیم ارزان ابتدا لازم است با اصول و معیارهای خرید میکروفن آشنا بوده و برخی از اطلاعات پایه ای در این زمینه را در هنگام انتخاب مورد بررسی قرار دهید. به این منظور می توانید راهنمای خرید میکروفن وبلاگ دیجی صدا را مطالعه نمایید.


به طور کلی هنگام خرید میکروفن بیسیم ارزان قیمت در درجه اول به نیاز و هدف خود توجه نمایید. برخی استفاده ها واقعا نیازی به صرف هزینه های بالا ندارند و انتخاب میکروفن بیسیم ارزان برای آنها بهترین و منطقی ترین کار است. پیش از خرید میکروفن بیسیم ارزان پاسخ این سوالات را مشخص کنید تا از درستی و صحت انتخاب خود اطمینان پیدا کنید:

آیا قصد دارید از میکروفن بیسیم ارزان در یک محل مشخص و محدود مورد استفاده قرار دهید یا در فضاهای گوناگون و برای موقعیت های مختلف آن را به کار بگیرید؟ میکروفن های بیسیم گران قیمت طبعا از بالاترین کیفیت صدا، دامنه طولانی تر، تداخل کمتر و سایر ویژگی های برجسته هستند.
آیا قصد دارید از میکروفن بیسیم ارزان در برنامه های زنده استفاده کنید یا برنامه های ضبط شده با امکان ویرایش و افکت گذاری بر روی صدا؟

سیستمی با فرکانس UHF مناسب استفاده شماست یا VHF؟ هنگام خرید میکروفن بیسیم ارزان توجه داشته باشید که فرکانس UHF مناسب استفاده در محیط ها و اماکن مختلف به ویژه فضاهایی است که از نظر رادیویی تداخل امواج وجود دارد مثلا نزدیک فروگاه، همچنین برای موقعیت هایی که قصد دارید بیش از 4 میکروفن را همزمان مورد استفاده قرار دهید. البته این مزایا سبب افزایش قیمت سیستم بیسیم خواهد شد. فرکانس VHF برای زمانی است که کمتر از 4 میکروفن را استفاده می کنید و محیط شما از نظر تداخل امواج شلوغ نیست. در مدل های مختلف میکروفن بیسیم ارزان قیمت از سیستم فرکانسی VHF استفاده می شود.
سیستم دایورسیتی برای شما حائز اهمیت است؟ حتما می دانید که بهره گیری از دایورسیتی به معنی قیمت بالای سیستم بیسیم است و بنابراین خرید میکروفن بیسیم ارزان قیمت تقریبا منتفی است.


فرستنده کمری (Bodypack) نیاز دارید یا دستی (Handheld)؟ فرستنده دستی به همراه میکروفن در یک پک ارائه می شود اما فرستنده کمری قابل اتصال به یک میکروفن خارجی است. مدل اول مناسب شرایطی است که فرستنده بین دو یا چند نفر جا به جا می شود. مدل دوم نیز مناسب موقعیت هایی است که فرستنده در کل برنامه در اختیار یک نفر قرار دارد. اگر هنگام خرید میکروفن بیسیم ارزان نتوانستید بین فرستنده کمری و دستی به تصمیم قطعی برسید، می توانید یکی از این روش ها را انتخاب کنید: یا هر دو سیستم را خریداری نمایید، یا هر دو فرستنده را به همراه یک گیرنده دو کانال تهیه کنید، یا اینکه یک فرستنده کمری را به همراه یک میکروفن دستی سیمی بخرید.

 

توصیه می کنیم پیش از خرید انواع میکروفن بیسیم با قابلیت های این میکروفن ها آشنا شوید. به این منظور می توانید از مقالات وبلاگ دیجی صدا استفاده نمایید.

نازنین بازدید : 42 پنجشنبه 02 اردیبهشت 1400 نظرات (0)

طراحی سایت تهران | طراحی وب سایت | شرکت کیوی سایت تهران
طراحی سایت تهران : شرکت طراحی سایت تهران با بهره گیری از متد پیشرفته فناوری و سطح علمی پرسنل خود با توجه به نیاز کارفرما، با افتخار اقدام به طراحی وب سایت شما می کند. ظاهری شکیل ، امنیت بالا ، سرعت مناسب ، مدیریت داینامیک ، طراحی وب سایت ریسپانسیو و بهینه سازی برای موتورهای جستجو از اولویت های مهم یک طراحی سایت حرفه ای می باشد. شرکت طراحی سایت کیوی سایت تهران در این مدت به سبب دلگرمی حضور شما موفق به کسب افتخارات گسترده از جمله تندیس وب برتر ، دریافت لایتک رسمی دانشگاه صنعتی شریف و کسب سپاس نامه از مدیریت ارزشیابی شرکت ها گردیده است

اصلی ترین و عمده ترین تخصص شرکت طراحی سایت تهران ، طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با گرافیکی چشم نواز، قیمتی مناسب، عملکردی عالی، امنیتی بالا ، طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا و پشتیبانی مناسب می باشد.

شرکت طراحی سایت تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه
شرکت طراحی سایت تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه به عنوان یکی از شرکت های پیشرو و با تجربه در زمینه طراحی وب سایت در تهران شناخته می شود. شرکت کیوی سایت تهران با ایجاد تیم های تخصصی طراحی وب سایت در زمینه های آنالیز سایت ، گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی و تجارب انجام انواع پروژه های وب در زمینه های مختلف کسب و کار، آماده انجام طراحی وب سایت برای صاحبان کسب و کار و مشاغل می باشد. مجموعه کیوی سایت تهران همواره نهایت تلاش خود را برای موفقیت و رشد کسب و کار مشتریان خود به کار بسته و سایت های بزرگ و موفقی که تا کنون توسط ما اجرا شده است و رضایتمندی مشتریان مان گواه این ادعا است.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت
اصلی ترین و عمده ترین تخصص شرکت طراحی سایت کیوی سایت تهران ، طراحی وب سایت و فروشگاه اینترنتی با گرافیکی چشم نواز، قیمتی مناسب، عملکردی عالی، امنیتی بالا ، طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا و پشتیبانی مناسب می باشد. طراحی وب سایت توسط شرکت کیوی سایت تهران ، کمک بزرگی برای مدیران شرکت ها است تا بتوانند کسب و کار خود را به درستی در دنیای مجازی معرفی کنند. شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، ارائه داده و از مزیت بازاریابی جهانی نهایت استفاده را ببرند.

سئو و بهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت
اولویت بسیار مهم بعد از طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی سایت با رعایت تمامی استانداردهای مربوط به موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل می باشد. حضور سایت شما در رتبه های بالای گوگل و جذب مشتری بیشتر از ضروریت های غیرقابل انکار است. از جمله خدمات شرکت کیوی سایت ، بهینه سازی سایت ( سئو سایت ) مبتنی بر دانش، به صورت کاملا تضمینی و پایدار است. شرکت کیوی سایت تهران طراحی سایت شما را با توجه به الگوریتم های گوگل انجام می دهد تا شما به بالاترین رتبه های گوگل برسید. بررسی کامل اهداف بازاریابی، کسب رتبه در گوگل و به حداکثر رساندن ورودی سایت، تخصص شرکت طراحی سایت تهران است.

طراحی سایت ریسپانسیو و اپلیکیشن

طراحی ریسپانسیو و اپلیکیشن موبایل
طراحی اپلیکیشن و بازی برای موبایل (اندروید و IOS) به صورت کاربرپسند و حرفه ای را از گروه کیوی سایت تهران بخواهید. لازم به ذکر است که تمام پروژه های طراحی سایت در شرکت کیوی سایت تهران به صورت ریسپانسیو طراحی شده و با ابعاد و رزولوشن دستگاه های مختلف سازگاری دارد و کاربران بدون توجه به اینکه صفحه نمایش دستگاهشان کوچک باشد (گوشی های هوشمند موبایل) یا نمایشگر متوسط (لپ تاپ و تبلت) و یا نمایشگرهای بزرگ (کامپیوترهای رومیزی و ال سی دی های بزرگ) داشته باشند، میتوانند به راحتی سایت را بررسی کنند و دیگر نیازی نیست اندازه صفحه را تغییر دهند که سایت به صورت کامل دیده شود.

طراحی وب سایت تهران

چرا باید طراحی وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت تهران بسپاریم؟!!
امروزه همه می دانند که طراحی وب سایت به تنهایی کمکی به رشد کسب و کار آنها نخواهد کرد. ساخت سایت برای شرکت اگر کمکی به بیشتر دیده شدن کسب و کار شما نکند و نتواند مخاطب شما را جذب نماید، عملا ارزشی ندارد و با انجام این کار هزینه و زمان خود را هدر داده اید. بنابراین یک طراحی سایت حرفه ای باید شامل ویژگی های مناسبی از جمله این موارد باشد:

طراحی آن مطابق با الگوریتم های گوگل باشد و در نتایج گوگل به خوبی دیده شود
امنیت بالا و سرعت لود مناسب داشته باشد
کاربردی بوده و کاربران بتوانند به سادگی اطلاعات مناسب را پیدا کنند
گرافیک خلاقانه و جذاب داشته باشد و ریسپانسیو باشد
در هنگام طراحی به UI (رابط کاربری) و UX (تجربه کاربری) توجه ویژه ای شود
دارای سیستم مدیریت محتوای داینامیک باشد
به راحتی بتوانیم در طول زمان امکانات جدید را اضافه نماییم
دارای سرویس میزبانی ( هاستینگ ) باکیفیت و حرفه ای باشد
سئو سایت و طراحی وب سایت

با شرکت طراحی سایت تهران در صفحه اول گوگل بدرخشید !!
اولویت بسیار مهم بعد از طراحی سایت ، بهینه سازی سایت با رعایت تمامی استانداردهای مربوط به موتورهای جستجوگر ، مخصوصا گوگل می باشد. حضور سایت شرکت شما در رتبه های بالای گوگل و جذب مشتری بیشتر از ضروریت های غیرقابل انکار است.

برخی از خدمات شرکت طراحی سایت تهران جهت سئو سایت :
بررسی کامل اهداف بازاریابی مشتری ، کسب رتبه در گوگل و به حداکثر رساندن ورودی سایت
بهینه سازی سایت مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل در سال ۲۰۲۰ و به صورت پایدار و تضمینی
سئو داخلی (On-Page) کاملا اصولی و استاندارد ، بررسی کلمات کلیدی پر بازدید
استفاده از تحلیل گرهای قدرتمند مثل Semrush، Moz، ahrefs، woorank
امکان ارائه گزارش های روزانه از وضعیت کلمات کلیدی و سلامتی سایت
تهیه محتوای بهینه برای موتورهای جستجو و لینک سازی مرتب و با کیفیت
تمرکز بر روی تجربه کاربری (UX) برای جذب بیشتر کاربر و نگه داشتن بیشتر کاربر در سایت
بررسی کامل سایت (Website Audit) به صورت منظم ، آنالیز و بررسی رقابتی آنلاین وب سای
بهبود محتوای فعلی و بهینه سازی دقیق لینک های داخلی و بسیاری از خدمات دیگر …
نمونه کارهای شرکت طراحی سایت تهران
طراحی سایت تهران
طراحی وب سایت
طراحی وب سایت
طراحی سایت تهران
شرکت طراحی سایت
طراحی وب سایت
نمونه کار های طراحی سایت
شرکت طراحی سایت کیوی سایت

طراحی وب سایت با امکانات بی نظیر
اصلی ترین و عمده ترین تخصص شرکت طراحی سایت تهران ، طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی با گرافیکی چشم نواز، قیمتی مناسب، عملکردی عالی، امنیتی بالا ، طراحی ریسپانسیو و واکنش گرا و پشتیبانی مناسب می باشد. سایت های طراحی شده توسط شرکت کیوی سایت تهران از سطح کیفی بالایی برخوردار بوده و رضایت کامل مشتریان نشانگر این ادعای ماست.

برخی از خدمات طراحی وب سایت عبارتند از :
طراحی و برنامه نویسی اصولی مطابق با آخرین استانداردهای دنیا
طراحی ریسپانسیو سایت (واکنش گرا – نمایش استاندارد در دستگاه‌های مختلف مانند موبایل و تبلت)
طراحی رابط کاربری سایت با گرافیکی چشم‌ نواز متناسب با زمینه کاری شما
سئو و بهینه سازی سایت بر اساس الگوریتم سال ۲۰۲۰ گوگل
امکان ایجاد بی‌ نهایت صفحه ، دسته بندی و گالری تصویر در سایت از پنل مدیریت
قابلیت همگام سازی سایت با Google analytics
طراحی سبک و سرعت بالای بارگذاری وب سایت های طراحی شده
طراحی حرفه ای سایت اینترنتی با امتیاز A در تحلیل گرهایی چون Gtmetrix، Google، Pingdom و …
طراحی با امنیت بالای سایت ها
پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته
ارائه آموزش های بروزرسانی حضوری در شرکت کیوی سایت تهران
و بسیاری از امکانات دیگر …

نازنین بازدید : 47 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

کسب و به اشتراک گذاری دانش ، توانمند سازی افراد برای یادگیری از دیگران و درک بهتر جهان می تواند در تقویت عزت نفس مثر باشد. آیا غیر از آنها ، نکات دیگری نیز وجود دارد که باعث تقویت اعتماد به نفس می شود؟

با تمیز کردن شروع کنید.

چکار کنم عزت نفسم بره بالا؟

آیا می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید؟ این ۷ عادت سمی را از بین ببرید

۱٫ اگر قهرمان نیستید ، داستان زندگی خود را کنار بگذارید.

یک دفترچه یادداشت زیبا و جدید بخرید. داستان خود را در اولین صفحه خالی بنویسید. نگاه متمرکز داشته باشید. آیا داستان زندگی شما غم انگیز است؟ آزار دهنده است؟ خوش شانس نیستی؟ آیا او دیگران را مقصر می داند؟ آیا شما یک قربانی هستید؟ در صفحه بعد ، برخی موارد را تغییر دهید. مسئولیت پذیری بیشتری داشته باشید. صفحه این بروشور برای تغییر داستان زندگی شما در اختیار شماست. همانطور که داستان زندگی شما در دفترچه شما تغییر می کند ، مطمئناً متوجه تغییراتی در زندگی واقعی خود خواهید شد.

۲٫ دست از شکایت بردارید

آیا صدای درونی شما انتقاد می کند؟ اگر دشمن در درون شما باشد می توانید کاری انجام دهید؟ اگر به روشی با خود صحبت کردید که هرگز با شخص دیگری صحبت نکرده اید ، دست بردارید.

۳٫ وقت خود را با افرادی که دوست ندارید نگذرانید

آیا در زندگی شما افرادی هستند که دائماً از شما انتقاد کنند؟ آنهایی که فکر می کنید سمی و مضر هستند؟ آیا افرادی هستند که انرژی شما را می گیرند؟ آیا افرادی هستند که نتوانید بگویید دوست یا دشمن شما هستند؟ شما كاملاً در قبال افراد اطراف خود مسئول هستید.

۴- خود را با دیگران مقایسه نکنید

وقتی به خود بگویید دیگران از شما بهتر هستند ، هرگز نمی توانید مطمئن باشید. روی کاری که باید انجام دهید تمرکز کنید. به درون خود نگاه کن شما می توانید با تقویت خود درونی موفق شوید.

چکار کنم عزت نفسم بره بالا؟

۵- احساساتی را که شما را آزار می دهد ، حمل نکنید

آیا احساس خشم ، غم و انتقام می کنید؟ این چیزها مانند این است که با خود سم ببرید تا به جای آب به صحرا بروید. از این احساسات خلاص شوید. بخشنده باشید

۶- از این باور خلاص شوید که باید به همه چیز کاملاً دست پیدا کنید

در عوض ، ریسک کنید. کار سخت انجام دهید و ببینید چه اتفاقی می افتد. هر روز به یادگیری چیزهای جدید بیندیشید.

آیا می خواهید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید؟ این ۷ عادت سمی را از بین ببرید

۷٫ چیزهایی را که دوست ندارید نگویید

این اغلب منجر به عدم تأیید دیگران می شود و ممکن است برخی از دوستان خود را دشمن از دست بدهید. اما به شما فرصت بیشتری می دهد تا کارهای مهم را انجام دهید.
اکنون که وقت ، انرژی و دیدگاه های جدید بیشتری دارید ، مواردی وجود دارد که باید به زندگی خود اضافه کنید.

به جایی برسید که رئیس باشید

رئیس خود باشید ، نگران تأیید مردم نباشید و از اشتباه کردن نترسید. واقعاً می خواهید چه کار کنید؟ شما رئیس خودتان هستید ، همه چیز به خود شما بستگی دارد.

لیستی از مواردی که در آن مهارت دارید تهیه کنید

در همان دفترچه ای که حاوی داستان زندگی شماست ، لیستی از مواردی که در آن مهارت دارید یا لیستی از مواردی که باعث خوشحالی شما می شوند ، تهیه کنید. آنها باعث می شوند احساس لیاقت کنید و حتی می توانند رضایت شما را جلب کنند. بنابراین این موارد را در درون خود پیدا کنید ، لیست کنید و تکرار کنید

لیستی از موارد چالش برانگیز تهیه کنید

“چالش” بودن به معنای صدمه زدن به شما نیست ، به معنای انجام کارهایی است که شما را ناراحت می کند ، اما شما مجبورید این کار را انجام دهید. قدم بزنید و با افراد دیگر صحبت کنید. در حال توسعه دیدگاه ها. به هر آنچه در لیست کارهای خود قرار داده اید نگاهی بیندازید. همیشه به انجام کارهایی که فکر می کردید نمی توانید انجام دهید ، افتخار کنید.

یاد بگیرید که تعارف را بپذیرید

یکی از بزرگترین لطیفه های زندگی این است که احساس کنیم منتقدان کارت قبولی ویژه ای دارند که می تواند وارد روح ما شود و تعارفات تا زمانی که شناسنامه خود را نشان ندهند اجازه ورود به روح ما را ندارند و پس از آن که بررسی شده اند باید سریعاً آنجا را ترک کنند.

نازنین بازدید : 40 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

آیا واقعاً به کاور فرش احتیاج داریم؟ کاور فرش از کجا بخرم؟ امروزه قیمت فرش حتی فرش ماشینی سر به فلک کشیده است. برای جلوگیری از آسیب دیدن فرش خود ، باید آن را با پارچه ای بپوشانید.

در روزگاران گذشته میزبانان ملافه هایی را روی فرش پهن می کردند. اگرچه این روش زیبایی خانه را از بین می برد ، اما مشکل دیگری وجود داشت. بافت الیاف ملحفه نازک است و اگر چیزی روی آن بیفتد ، فرش آسیب می بیند.

امروزه صنعت نساجی مشکل تمیز نگه داشتن فرش ها را حل کرده است. انواع جدیدی از رو فرشی در بازار موجود است. در این مقاله بیشتر در مورد این محصول مفید و کاربردی خواهید خواند.

خرید کاور فرش
خرید کاور فرش

رو فرشی چیست؟

فرش پارچه ای با بافت ضخیم است که دارای طرح های جذاب و زیبایی مانند فرش است. اگر فرش دستباف یا ماشینی دارید و نمی خواهید آن را کثیف و کثیف کند ؛ برای محافظت از فرش خود باید کاور فرش خوبی بخرید که هزینه زیادی برای آن پرداخته اید.

کاور فرش طرح دار
کاور فرش طرح دار

مزایای کاور فرش چیست؟

رو فرشی یا کاور فرش ، صرف نظر از طراحی زیبا ، از فرش گران قیمت شما محافظت می کند. البته اگر فرش نقصی داشته باشد ، می توان این نقص ها را با انواع جدید رو فرشی پوشانید.

مزیایای استفاده از رو فرشی چیست؟

 • از رنگ فرش در برابر نور خورشید محافظت کنید و باعث تغییر رنگ آن شوید
 • پوشاندن نقص فرش
 • از لکه شدن فرش جلوگیری کنید
 • از آلودگی و لکه های فرش جلوگیری کنید
 • نیاز به شستشوی فرشها را سالانه کاهش دهید
 • از پاک شدن بافت فرش جلوگیری کنید
 • انواع طرح ها و مدل ها برای کف
 • پوشش موقتی برای مواقع مهمانی که نمی خواهید فرش را تا بزنید

خرید اینترنتی کاور ریشه فرش
خرید اینترنتی کاور ریشه فرش

جنس کاور فرش

رو فرشی ابریشمی:

این فرش ها از الیاف ابریشم مصنوعی بافته می شوند و به دلیل نرم بودن بیشتر مناسب افرادی هستند که عادت دارند روی زمین بنشینند یا کودک خردسالشان چهار دست و پا روی زمین راه می رود.

رو فرش مخمل ابریشمی:

این جنس بسیار نرم است و به دلیل مخمل بودن وزن زیادی دارد و روی فرش نمی لغزد.

رو فرش مخملی:

فرش مخملی در اصل ترکیبی از مخمل و نخ است و از کیفیت خوبی برخوردار است

رو فرشی دوشانل:

جنس آن همانند روفرشی مخمل است، منتهی نخ های به کار رفته در آن هر دو مخمل اند و ترکیبی از مخمل و نخ معمولی نیست. همین ویژگی آنها را سنگین تر کرده است‌.

نازنین بازدید : 45 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

اگر به روانشناسی خواندن عادت دارید ، احتمالاً درباره سبک زندگی مطالبی خوانده اید. ممکن است شما ندانید که این اصطلاح به چه معناست و چگونه می توانید آن را انجام دهید. به طور خلاصه ، یک برنامه سبک زندگی تلاش شما برای ایجاد زندگی دلخواه شماست ، هرچه که باشد. این زندگی شماست ، برنامه شماست ، شما هستید که آن را تعیین و می سازید.

فقط به این دلیل که والدین شما در یک شهر کوچک زندگی می کردند ، در ساعت ۱۷ ازدواج کردند و از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر ۳۰ سال کار کردند ، به این معنی نیست که شما نیز باید همین کار را انجام دهید. چطور زندگی دلخواه خود را بسازید

شما باید بسیار انتخاب کنید و با پیشرفت تکنولوژی ، به ویژه در اینترنت ، این راه حل ها به طور قابل توجهی بیشتر و بیشتر شده اند. شما کنترل زندگی خود و هر آنچه در آن اتفاق می افتد را در دست می گیرید و وقتی آن را به خوبی درک می کنید ، یک فضای رشد و تجربه برای خود ایجاد می کنید و شروع به ساختن زندگی رویایی خود می کنید.

شما می توانید این را نوعی “حرکت” تصور کنید ، افرادی که در ارابه زندگی خود سوار می شوند ، به مقصدی که در ذهن دارند حرکت می کنند و به رویاهای خود می روند.

اگر با اصطلاح “ایجاد سبک زندگی” مشکل دارید ، می توانید آن را “یافتن هدف” بنامید.

چرا اینجایی؟
می خواهید در این دنیا به چه چیزی برسید؟
تو برای چی هیجان داری؟
دوست دارید بیشتر چه کار کنید؟
دوست دارید کارهای مورد علاقه خود را با چه کسانی انجام دهید؟
دوست دارید با کارتان چه تاثیری روی دیگران بگذارید؟

اینها همه س questionsالاتی است که شما باید از خود بپرسید اگر می خواهید سبک زندگی خود را قبل از شروع سفر کشف و ماجراجویی خود ایجاد کنید.

همه مردم به دنبال معنای زندگی هستند و همیشه به دنبال پاسخ این سوال هستند که “چرا من اینجا هستم؟” همه ما می خواهیم بدانیم که هدف ما از این دنیا چیست و چگونه می توانیم زندگی خود را مطابق با آن هدف

کسانی که می خواهند شیوه زندگی خود را بسازند پاسخ این سوال را رسالت خود می دانند و سعی می کنند زندگی خود را مطابق هدف خود پیش ببرند.

داستان شخصی من و لحظه “آچان!”

چطور زندگی دلخواه خود را بسازید
در سال ۲۰۰۵ ، من یک مادر تنها ، ۲۸ ساله ، با یک دختر ۸ ساله و یک دختر بچه بودم. من تقریباً ده سال است که در بازاریابی و امور مالی کار می کنم – ده سال طولانی و خسته کننده. برای مدت طولانی من از علایق و سرگرمی های شخصی خود صرف نظر کردم ، زیرا در هر صورت هفته ای ۶۰-۴۰ ساعت باید انجام می دادم ، کاری که اصلاً دوست نداشتم. برداشت من این بود که کار سخت و طولانی تنها راه تأمین زندگی مورد نظر دخترانم است.

به زودی پس از تولد دختر دومم ، قدم بسیار بزرگ و خطرناکی برداشتم و می خواستم برای خودم کار کنم تا بتوانم از این طریق وقت بیشتری را با دخترانم بگذرانم.

چند سال بعد ، من هنوز احساس خستگی و گیجی و ناراحتی می کردم. اگرچه من می توانستم به همان اندازه که دوست دارم ساعت ها کار کنم و از این طریق وقت بیشتری را با دخترانم بگذرانم ، واقعیت این بود که ساعات بسیار بیشتری نسبت به قبل کار کردم.

انگار لپ تاپم را روی انگشتانم چسبانده بودند و حتی سر میز شام با دخترانم ، لپ تاپم با من بود.

چیزی باید تغییر می کرد!
من شروع به خواندن کتاب “قدرت هدف” دکتر وین دایر کردم و دریافتم که به نظر می رسد واقعا با روح من صحبت می کند. وقتی درسهای این کتاب را عملی کردم ، متوجه تغییر فوری و محسوسی در سطح شادی ، سلامتی و رضایت شدم.

این کتاب باعث شد چندین کتاب دیگر در این زمینه بخوانم و کم کم ایده رشد و پیشرفت شخصی ، ایجاد سبک زندگی ، زندگی هدفمند ، مراقبه ، تعیین هدف و آزادی مالی را یاد بگیرم.

بزرگترین لحظه من “اوه!” من آن را در زندگی ام تجربه کردم و تصمیم گرفتم که وقتم را فقط با دخترانم بگذرانم ، خودم را کشف کنم و روش زندگی ام را بسازم.

من قسم می خورم که هرگز فقط به خاطر او این کار را انجام نخواهم داد و سعی خواهم کرد که هر روز را در جستجوی علایق خود بگذرانم ، از زندگی ام لذت ببرم و کارهایی را که دوست دارم انجام دهم. این بار او مرا رسماً نویسنده و مربی زندگی کرد.

 

راه هایی که می توانید سبک زندگی خود را بسازید

۱٫ به یاد داشته باشید که تصمیم با خود شما است.

اول از همه ، بسیار مهم است که درک کنیم شما انتخاب های زیادی دارید. شما تصمیم می گیرید و اجرا می کنید. بنابراین تصمیم بگیرید یک زندگی شگفت انگیز داشته باشید و این واقعیت را بپذیرید که این زندگی ممکن است کمی متفاوت به نظر برسد. مشکلی نیست
زندگی شما مال شماست. شما در نوع خود ۱۰۰٪ خاص و با استعداد هستید. شما حق دارید زندگی خود را صرف انجام چیزهایی کنید که دوست دارید و تجربه چیزهایی که دوست دارید.
شما استعدادها و استعدادهایی دارید که ممکن است دیگران نداشته باشند. ممکن است بسیاری از کارها توسط شخصی مانند شما انجام نشود. شما تنها کسی هستید که می توانید از توانایی های خود استفاده کنید! این را همیشه به یاد داشته باشید. این همیشه باعث می شود که به یاد داشته باشید که در زندگی انتخاب های زیادی دارید.

۲. کمی خودخواه باشید!

وقتی فهمید که انتخاب های زیادی برای انجام دادن دارید ، قدم بعدی این است که کمی با خودتان وقت بگذارید و ببینید می خواهید این انتخاب ها چگونه باشد. برنامه ای تنظیم کنید که نشان دهد شما چگونه زندگی خود را دوست دارید.
شاید شما به موسیقی یا مسافرت علاقه دارید و می خواهید سبک زندگی ای را ایجاد کنید که شامل آنها شود.
شاید شما عاشق ماهیگیری هستید و می خواهید سبک زندگی خود را طوری بسازید که ماهیگیری نیز در آن گنجانده شود. بنشین ، با خودت تنها باش و روحت را باز کن تا ببینی واقعاً زندگی ات چگونه است. حتی به این فکر کنید که دوست دارید دیگران هنگام مرگ دیگران در مورد شما بگویند.
آیا می خواهید مردم از همه دستاوردهای شما قدردانی کنند یا می خواهید کسانی که در مورد اکتشافات و تجربیات خاص شما ، عشق و مهربانی شما با دیگران صحبت می کنند ، مرگ شما را به یاد آورند؟

نازنین بازدید : 37 سه شنبه 24 فروردین 1400 نظرات (0)

یکی از کارهایی که می توان در خانه انجام داد نظافت منزل است. در این بین گاهی کودکان دوست دارند به والدین خود کمک کنند و مسئولیت هایی را به عهده بگیرند ، اما آیا این درست است یا خیر؟ اگر خوب است ، باید این کار را برای چندین سال به آنها بسپاریم. در این مصاحبه ، دکتر کتایون راژویان به ما می گوید چه زمانی می توانیم این مسئولیت را به فرزندان خود بسپاریم.

چه موقع و چگونه کودک می تواند پاسخگو باشد؟

معمولاً در سنین ۳ تا ۵ سالگی کودک همه چیز را با تقلید فرا می گیرد ، بنابراین می توانید اتاق مرتب را به عنوان یک بازی به او نشان دهید و در این کار او را همراهی کنید. او باید بداند که از کجا شروع کند و چگونه هر دستگاهی را در جای خود قرار دهد. فکر نکنید کودک شما خیلی کوچک است.

چگونه می‌توان به کودک در کارهای خانه مسوولیت داد؟

وقتی زمان تمیز کردن اتاق کودک شما فرا رسید ، حتماً مسئولیت هایی را به او بسپارید ، با کمک شما ، کودک معنای مسئولیت را درک می کند و می خواهد دوباره این کار را انجام دهد. در همین حال ، در سنین ۶ تا ۱۱ سالگی ، او استقلال بیشتری دارد و ترجیح می دهد در بزرگسالی اتاق خود را مرتب کند. این بدان معنا نیست که او می داند چگونه این کار را انجام دهد. دلایل گفته های خود را توضیح دهید ، از تحمیل عقاید خود بپرهیزید و امور را برای او حل و فصل نکنید. به عنوان مثال ، دکوراسیون اتاق کودک خود را بدون هماهنگی و رضایت تغییر ندهید.

برخی از کودکان اجازه ورود والدین خود به اتاق آنها را نمی دهند. از طرف دیگر آنها نمی خواهند اتاق خود را تمیز کنند. در این شرایط چه باید کرد؟
البته ، کمی اختلال طبیعی است؛ به همین دلیل ، بهتر است نظم و انضباط سختگیرانه ای به وی اعمال نشود ، خصوصاً با روش های سخت گیرانه. هرگز اتاق کودک را مرتب نکنید ، خصوصاً وقتی کودک در خانه نیست. وقتی وارد می شوید ، در را بزنید و منتظر باشید تا او شما را دعوت کند. در این رفتار شما به زندگی شخصی او احترام می گذارید و به احساسات و نگرانی های او توجه می کنید. زمان خوبی است تا از او بپرسید چگونه می تواند اتاق خود را تمیز کند. نظافت بسیار مهم است ، اما این مسئله را در خانواده بحث برانگیز نکنید ، اما با دانستن روحیه فرزندان خود سعی کنید همکاری فرزندان آنها را جلب کرده و مسئولیت و نظم آنها را در آنها تقویت کنید.

آیا باید برای کمک گرفتن از بچه ها و تمیز کردن و انجام کارهای خانه وقت بگذارم؟

بله ، به عنوان مثال ، شما نباید اجازه دهید ساعات غذا خوردن و خواب فرزندان شما تحت الشعاع این امر قرار گیرد ، زیرا علاوه بر غیراخلاقی کردن فرزندان ، بازگرداندن آنها به روال معمول آنها کار را برای شما سخت می کند. از طرف دیگر ، بچه ها وقتی چند ساعت بدون توجه به آنها کار می کنید ، خسته می شوند و آنها می توانند از این فرصت برای انجام هر کاری که می خواهند استفاده کنند. لازم به ذکر است که کودکان خردسال می توانند شریک خوبی در نظافت منزل باشند. به این ترتیب می توانید هر روز مدتی را به تمیزکاری و انجام کارهایی با همسر و فرزندان خود اختصاص دهید. البته کار کودک در خانه باید متناسب با سن ، توانایی ها و زمان او باشد. به عنوان مثال ، شما نباید انتظار داشته باشید كه یك كودك ۵-۶ ساله دیوار را تمیز كند ، اما در این سن او می تواند اسباب بازی ها و سایر لوازم خود را جمع كرده و پس از غبارروبی قفسه ها آنها را در جای خود قرار دهد.

چگونه می‌توان به کودک در کارهای خانه مسوولیت داد؟

سهم نوجوانان خانگی در این میان چقدر است؟ به دلیل وضعیت روانی بلوغ معمولاً درخواست کمک از آنها کمی دشوار است.
ضمناً ، باید وظایف مسئولانه تری به آنها محول شود. مانند تمیز کردن کاشی آشپزخانه ، جاروبرقی و … چنین کارهایی بعضی اوقات خواسته آنها نیست ، اما شما می توانید با همدلی و مهربانی کارها را بهتر انجام دهید. علاوه بر این ، نوع آموزش و تربیتی که از ابتدا به فرزند خود داده اید ، در این شرایط بسیار مهم است.

برخی والدین هنگام شکستن چیزی یا خرابکاری ، کودک خود را با کلمات اشتباه ناراحت می کنند. چه توصیه ای به چنین والدینی دارید؟
این اصلاً درست نیست ، بنابراین من به شما پیشنهاد می کنم از داد زدن در مورد نحوه تمیز کردن به صورت جداگانه به کودکان خودداری کنید ، می توانید با خیال راحت برای آنها توضیح دهید تا یک همکاری مفید با یک همکاری دوستانه را تجربه کنند به طور کلی ، این نوع همکاری باعث ایجاد و پرورش روحیه کار گروهی در بین اعضای خانواده می شود. مسئولیت نظافت منزل نباید به عهده یک نفر باشد و بهتر است همه افراد در خانه با هم کار کنند. در این حالت هرگز کسل نخواهد شد.

این اقدامات علاوه بر افزایش صمیمیت ، باعث تقویت روحیه همکاری و مشارکت در خانواده و افزایش عزت نفس کودکان و نوجوانان با پذیرش مسئولیت می شود. این مهم است ، ما باید خوشحال باشیم و با صدای بلند بخندیم که هر کاری می کنیم ، و همچنین باید از اعضای خانواده ، به ویژه کودکان ، برای کمک به ما تشکر کنیم. همچنین به یاد داشته باشید که این تنظیم ناخودآگاه به کودک پیغام می دهد که تلاش های او به اندازه کافی خوب نبوده است. بنابراین ، به جای تمرکز روی حجم کار انجام شده ، روی تلاش های او تمرکز کنید و از سرزنش او خودداری کنید. این اتهام باعث می شود کودک فکر کند هرگز نمی تواند شما را راضی نگه دارد ، بنابراین تلاش خود را متوقف می کند. به یاد داشته باشید که با گذشت زمان ، کودک شما مهارت بیشتری در تسلط ، تسلط و انجام بهتر کارها پیدا می کند.

همچنین سعی کنید از جملات مثبت به جای جملات منفی استفاده کنید. به عنوان مثال ، از این عبارت به جای “اگر لباس مهمانی نمی پوشید …” استفاده کنید؛ “اگر می خواهید بازی کنید ، ابتدا باید مهمانی خود را بیرون بیاورید.” به این ترتیب ، اگر این جملات را چند بار تکرار کنید ، انجام این کارها برای کودک عادت می شود و دیگر نیازی به یادآوری مرتب او نخواهید داشت. .

نازنین بازدید : 40 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

خاک مناسب برای گلدان چه خاکی است؟ : خاک مورد استفاده برای گلدان در آپارتمان و خانه از نظر بافت و خواص طبیعی و شیمیایی با خاک باغچه متفاوت است. و از نظر مواد غذایی نیز متفاوت می باشد.

خرید اینترنتی خاک گلدان

خاک مورد استفاده در گلدان به نوع گیاه، اندازه گیاه و شرایط محیطی بستگی دارد. در این مقاله به طور کلی خاک مناسب برای گلدان را بیان می‌کنیم.

 

اگر خاک خیلی سبک (ماسه‌ای) باشد، بر اثر آبیاری پی در پی مواد غذایی سریعاً شسته شده، گیاه به کمبود مواد غذایی دچار می‌شود، ولی اگر خاک گلدان سنگین (رسی) باشد به علت خارج نشدن آب اضافی، مقدار زیادی از آن در خاک گلدان باقی می‌ماند و ریشه‌ی گیاه به علت کمبود هوا به خوبی رشد نمی‌کند، و یا رطوبت بالا باعث پوسیدگی ریشه می‌شود در نتیجه رشد و نمو گیاه متوقف می‌شود یا گیاه از بین می‌رود.

 

خاک گلدان

خاک گلدان

برای بهبود کیفیت و بافت خاک گلدان می‌توان از مخلوط خاک باغچه، ماسه، کوکوپیت، خاک برگ، پیت ماس و کود دامی کاملاً پوسیده استفاده کرد. که درصد ترکیب این عناصر همچنان که در بالا عنوان شد به نوع گیاه و شرایط محیطی بستگی دارد.

 

برای تقویت خاک همچنین در زمان مناسب و در فصل رشد گیاه بسته به نیاز گیاه از کودهای شیمیایی استفاده کرد.

 

بعضی از گیاهان آپارتمانی مانند کاکتوس‌ها و ساکولنت ها به خاک سبک‌تری نیاز دارند زیرا در برابر رطوبت حساس می‌باشد.

 

به‌طور کلی مخلوط خاک باید دارای ساختمانی باشد، که آب بتواند به راحتی در آن نفوذ کند و تخلخل  خاک در وضعیتی باشد که آب اضافی را خارج کند تا به ریشه‌ی گیاه صدمه نزند و باعث خفگی آن نشود و از طرفی بر اثر آبیاری‌های پی در پی متراکم و سطح خاک سفت نشود.

نازنین بازدید : 40 چهارشنبه 04 فروردین 1400 نظرات (0)

افزونه جانبی چیست؟

افزونه های وردپرسی پرکاربردی وجود دارند که امکانات پایه آنها جوابگوی نیاز کاربر نیست. بنابراین افزونه های جانبی (add-on) برای توسعه قابلیت های بیشتر در افزونه مادر ایجاد شده اند. مثلا ووکامرس افزونه ای برای صدور فاکتور، واترمارک کردن تصویر محصول، سفارشی سازی صفحات محصول یا تعریف ویژگی متغیر مثل رنگ و ...

 

همانطور که دیدید،همه افراد به این قابلیت ها نیاز ندارند، بنابراین به صورت افزونه جانبی برای پلاگین اصلی ارائه می شوند.

 

توسعه قابلیت های صفحه ساز elementor  با افزونه جانبی المنتور

توسعه قابلیت های صفحه ساز elementor با افزونه جانبی المنتور

 

 

نکته: اگر قصد استفاده از افزونه های جانبی دارید، قبل از آن باید افزونه اصلی را نصب کنید.

افزودنی المنتور چه کاربردی دارد؟

افزودنی های المنتور (افزونه های جانبی elementor) المان های پرکاربردی را برای ساخت صفحات جذاب سایت در اختیار شما قرار می دهد. بعضی از افزونه ها رایگان بعضی دیگر غیر رایگان هستند.

 

افزودنی ساخت صفحات ووکامرس: اگر تاکنون سعی داشتید که فروشگاه ووکامرسی ایجاد کنید، می دانید که سفارشی کردن طراحی این نوع وب سایت ها چقدر پیچیده است. افزونه ساخت صفحات ووکامرس با المنتور یکی از افزونه‌ های کمکی ووکامرس بوده که دارای امکانات ویژه و فوق‌العاده‌ای است. این افزونه به شما قابلیت ساخت صفحات دسته بندی محصول، نمایش تکی محصول، برگه تشکر از خرید، سبد خرید و تسویه حساب را به صورت کاملا شخصی و جذاب فراهم می کند.

 

افزونه MasterAddons، افزودنی حرفه ای مستر اددان المنتور: بیشتر از 50 المان منحصر بفرد برای ساخت مگامنو و هدر و فوتر کاملا سفارشی.

 

این پلاگین امکاناتی بیش از یک صفحه ساز را در اختیار شما قرار داده بنابراین می توانید قالب سفارشی خود را بسازید.

افزونه metform pro، پلاگین فرم ساز حرفه ای المنتور: افزونه المنتور امکان درج فرم های تماس را به سادگی برای کاربران فراهم کرده است.

 

افزونه premiume addons pro: ادان المنتور پرو برای شما 50 قالب حرفه ای آماده دارد که می توانید آنها را به سادگی درون ریزی کنید. به همراه این قالب های آماده 50 المان رایگان ارائه شده است.

 

ماسکر المنتور (masker): طرح های جذاب زیر را در سایت ها دیده اید؟ وب سایت خود را را با استفاده از افزونه ماسک عکس Masker به زیباترین شکل ممکن دربیاورید. با این افزودنی المنتور ساده و خارق‌العاده، می‌توانید هر ماسک برش را برای تصاویر خود اضافه کنید تا یک عنصر منحصر به فرد و جذاب برای وب سایت خود به دست آورید. هم چنین به شما این امکان را می‌دهد که یک ماسک را به بخش خاصی از تصویر انتخاب‌شده اعمال کنید.

 

 

افزونه رایگان stylepress for elementor: با استفاده از این افزونه می توانید با کشیدن و رها کردن یک سبک را به صفحه از وب سایت اعمال کنید. برای این منظور کافیست به منوی StylePress بروید.

 

روی "ایجاد سبک جدید" کلیک کنید.

طرح خود را با استفاده از ویرایشگر Easy Elementor طراحی کنید.

مجموعه ای از محبوب ترین افزودنی های المنتور کاملا فارسی شده در راست چین  منتشر شده است. تمامی این ادان ها با المنتور رایگان و همچنین نسخه المنتور پرو سازگاری کامل دارند. بنابراین با اضافه شدن المان های بیشتر شما قادر خواهید بود تمامی صفحات قالب های فروشگاهی، خبری، شرکتی، شخصی و .. که با المنتور سازگاری دارند را ویرایش و کاملا شخصی سازی کنید. فرمساز های پیشرفته، تایمر محصول، از زبان مشتریان، پلن های قیمت گذاری،

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 115
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 23
 • بازدید امروز : 12
 • باردید دیروز : 29
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 58
 • بازدید ماه : 506
 • بازدید سال : 3,695
 • بازدید کلی : 10,702