loading...

کادو خاص

بهترین هدیه برای یک دوست صمیمی

وارونگی دما چیست؟

نازنین بازدید : 4 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

انواع وارونگی دما

وارونگی دما به روش های مختلفی رخ می دهد که چهار نوع وارونگی دما هستند:

وارونگی دمای تابش

وارونگی تلاطم

وارونگی براندازی

وارونگی جلو

وارونگی که امروزه باعث آلودگی بیشتر مناطق کشور می شود وارونگی تابش است.

 

وارونگی تابش

وارونگی دما ، وارونگی دما چیست

وارونگی تابش می تواند باعث وارونگی سطح شود

 

وارونگی تابش می تواند باعث وارونگی سطح شود. در شب ، به دلیل تشعشع ، سطح زمین خنک می شود و اگر روند خنک سازی برای مدت طولانی ادامه یابد ، هوای نزدیک به سطح زمین سردتر از جو بالایی خواهد بود.

 

در چنین شرایطی ، وارونگی دما نزدیک به زمین گسترش می یابد و در نتیجه در هوای ساکت و یا هنگامی که باد بسیار ضعیف است و تابش از زمین کاهش می یابد ، روند خنک سازی تا ارتفاع نسبتاً کمی گسترش می یابد و وارونگی کم عمقی ایجاد می کند. .. با این حال ، گاهی اوقات ، درجه حرارت سطح زمین نیز کاهش می یابد و وارونگی کم عمق سطح زمین کاملاً واضح است ، در این حالت آنرا وارونگی قوی می نامند.

 

برای وقوع وارونگی شرایط لازم است:

هوا آرام و بدون باد است ، زیرا باد و تلاطم در هوا باعث می شود دمای هوا در سطوح مختلف مخلوط شود و از تشکیل وارونگی دما جلوگیری کند.

 

ص هوای صاف و بدون ابر نیز در چنین شرایط آب و هوایی شرایط بهتری را فراهم می کند ، زیرا وجود پوششی ابر در آسمان باعث جذب اشعه مادون قرمز از زمین و بازتاب آن به زمین و گرم شدن هوای زیر می شود. شد. در نتیجه ، در هوای ابری وارونگی دما احتمال کمتری دارد.

 

شب طولانی. در طول شب های طولانی ، زمین زمان کافی برای انعکاس انرژی جذب شده در طول روز را خواهد داشت و زمان انتقال گرما به لایه های بالاتر وجود دارد ، بنابراین هر چه شب طولانی تر باشد ، ضخامت لایه وارونگی نیز بیشتر خواهد بود.

 

با توجه به شرایط ذکر شده ، واضح است که شب های زمستان ، به ویژه هنگامی که توده های هوای پایدار در یک منطقه مشخص زندگی می کنند ، بیش از هر زمان دیگری شرایط وارونگی تابش را ایجاد می کنند. این نوع وارونگی با طلوع آفتاب به تدریج از بین می رود.

 

با غلبه بر وارونگی دما در زمین ، به ویژه در مناطق بزرگ شهری و صنعتی ، آلودگی ناشی از منابع آلاینده مانند اتومبیل ، کارخانه ، بخاری خانگی و غیره. به دلیل شدت هوای سرد و عدم تمایل این هوا برای صعود ، انبساط و ترکیب آن با هوای فوقانی سطح زمین متراکم شده و باعث افزایش غلظت آلاینده ها در هوای استنشاق شده توسط انسان می شود و عوارضی را به دنبال خواهد داشت.

وارونگی تلاطم

انواع وارونگی دما ، عوامل ایجاد آلودگی هوا

تلاطم به معنای ایجاد تلاطم و تلاطم های کوچک در هوا است

وارونگی دما چیست؟

تلاطم به معنای ایجاد تلاطم های کوچک در هوا است که به دو شکل حرارتی و مکانیکی رخ می دهد که دو تأثیر کاملاً مخالف بر وارونگی دما دارد. نوع اول در طول روز هنگام طلوع آفتاب اتفاق می افتد و منجر به از بین رفتن وارونگی دما می شود و نوع دوم در نتیجه وزش باد روی سطوح ناهموار مانند برجستگی ها و ساختمان های بلند شهری رخ می دهد.

 

این فرایند باعث چرخش های کوچک هوا در پیچ و خم ساختمانها یا بین بی نظمی های کوچک می شود و در نتیجه قسمت پایین هوا از سطوح بالایی آن جدا می شود و این لایه هوا که در شب به دلیل تابش دمای خود را از دست نمی دهد ، در معرض هوا است. مخلوط نمی شود و مانند یک لایه معکوس مانند یک لایه سرد در زیر لایه های بالاتری گرمتر به نظر می رسد. این پدیده در شهرهای بزرگ با ساختمانهای بلند یا سطح طبیعی یا شهرهای واقع در تپه ها مشاهده می شود. تلاطم وارونگی تابش را بهبود می بخشد.

 

وارونگی غرق شدن

پیامدهای وارونگی دما ، آشنایی با وارونگی دما و پیامدهای آن

وارونگی غرق شدن با همرفت در سطوح بالا و واگرایی در سطوح پایین همراه است.

 

این نوع وارونگی با همرفت سطح بالا و واگرایی سطح هوای پایین همراه است. این نوع وارونگی به دو صورت اتفاق می افتد.

 

– وقتی جریان هوا به دور زمین حرکت می کند ، هوایی که از بالا به پایین فرو می رود جایگزین می شود. هوای نزولی هنگام نزدیک شدن به زمین در نتیجه فشرده شدن گرم می شود.

 

با وجود گرم شدن این هوا ، اگر دمای هوا در اوج هوای غرق شدن گرمتر از کف باشد ، با پدیده وارونگی دما روبرو خواهیم شد. این نوع وارونگی در مناطقی اتفاق می افتد که هوای فشار زیادی وجود دارد.

منبع:
تودی نیوز

دلایل علمی برای لبخند زدن

نازنین بازدید : 3 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

همه ما مواقعی داریم که به نظر می رسد هیچ چیز خوب پیش نمی رود و اوضاع هرگز خوب پیش نمی رود. در چنین شرایطی ممکن است لبخند غیر ممکن ترین کار به نظر برسد ، اما اگر شما از آن دسته افرادی هستید که معمولاً آن را انجام می دهند. لبخند برای شما از هر چیزی سخت تر است ، باید بدانید که لبخند حتی در شرایط دشوار برای شما بسیار مفیدتر از چیزی است که فکر می کنید. ممکن است کلیشه ای باشد اما هرچه بیشتر لبخند بزنید احساس شادی بیشتری خواهید داشت.

 

آشنایی با دلایل لبخند ، راهنمای لبخند

لبخند فوراً روحیه را بالا می برد و باعث ایجاد انگیزه می شود

 

لبخند فوراً روحیه را بالا می برد و باعث ایجاد انگیزه می شود. دارم سعی می کنم! همین حالا اگر همسایه خود را روی پله ها دیدید ، با لبخند به او سلام و احوالپرسی می کنید ، قول می دهم حداقل ۲۰٪ بهتر از قبل باشید. در این مقاله ما به شما ۱۰ دلیل علمی می دهیم که چرا باید بیشتر لبخند بزنید.

 

بیشتر بخوانید: طرح لبخند را با روش ترکیبی تغییر دهید

لبخند باعث خوشحالی شما می شود

همین حالا روی صورتت لبخند بزن ، می توانی! باور کنید دیگر لازم نیست کار دیگری انجام دهید ، فقط لبخند بزنید. خوشحالتر نیستی؟ می بینید که لبخند زدن وجود ندارد ، اما احساس خوشبختی هم نمی شود ، یعنی از نظر علمی امکان پذیر نیست. حالات صورت شما به طور مستقیم بر احساسات شما تأثیر می گذارد. اگر اخم خود را ادامه دهید احساس منفی خواهید کرد. اما اگر لبخند بزنید ، احساس خوشبختی خواهید کرد ، درست مثل آن!

 

لبخند باعث افزایش کارایی شما می شود

آیا می خواهید کارآمدتر و خلاق تر باشید؟ پس بیشتر لبخند بزن! طبق تحقیقاتی که در دانشگاه کالیفرنیا انجام شده است ، هرچه شاد باشید ، تأثیرات بیشتری نیز خواهید داشت. منطقی به نظر می رسد ، درست است؟ اگر احساس بی حالی داشته باشید ، به هیچ وجه نمی خواهید چیزی را خلق کنید و انجام کار صحیح به نظر غیرممکن ترین کاری است که می توانید انجام دهید.

 

لبخند اضطراب شما را کاهش می دهد

اضطراب یک مشکل رایج است که میلیون ها نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد. اما چون این یک مشکل ذهنی و نامرئی است ، دیگران نمی توانند آن را ببینند ، حتی فرد مضطرب هم نمی تواند آن را ببیند! اما احساس خوبی دارد. مشکل این است که گاهی دوستان بی خیال به ما می گویند: “نگران نباشید” ، “آرام باش”. این تقصیر آنها نیست ، آنها نمی توانند بفهمند درون ما چه می گذرد.

دلایل علمی برای لبخند زدن

اگرچه چنین توصیه هایی بی فایده است ، اما یک راه حل واقعاً ساده وجود دارد که اضطراب را کاهش می دهد: لبخند بزنید! دون؟ اگر نگران هستید ، سعی کنید لبخند بزنید ، موسیقی مورد علاقه خود را گوش دهید و لبخند بزرگی بر لب خود بنشانید ، راه بروید و لبخند بزنید ، آشپزی کنید و لبخند بزنید ، … ببینید چه اتفاقی می افتد. قول می دهم به شما کمک کند.

 

لبخند شما باعث خوشحالی دیگران می شود

لوئی آرمسترانگ یک بار آواز خواند: وقتی لبخند می زنی ، تمام دنیا به تو لبخند می زنند …

 

بله ، درست است که لوئیز آرمسترانگ دانشمند نبود ، اما سخنان او مبنای علمی دارد. لبخند مسری دارد.

 

لبخند جذابیت شما را دوچندان می کند

احتمالاً برای شما اتفاق افتاده است ، وقتی به عکس افراد نگاه می کنید ، کسانی که دندانهایشان با لبخندی باز دیده می شود ، جذب می شوند. یا وقتی وارد یک فروشگاه بزرگ می شوید ، به سراغ فروشنده ای می روید که به شما لبخند می زند. با لبخند خود می توانید دیگران را ناخودآگاه جذب کنید.

 

دلایل لبخند زدن ، بهترین دلیل لبخند زدن

با لبخند خود می توانید دیگران را ناخودآگاه جذب کنید

منبع:

تاپ پرشین

وسایل جا مانده در ماه توسط فضانوردان

نازنین بازدید : 4 دوشنبه 20 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

به گزارش ایرنا ، از سال ۱۹۶۹ تا ۱۹۷۲ ، ۱۲ فضانورد از برنامه فضایی آپولو موفق به فرود روی ماه شدند.

 

در طی این مأموریت ها ، فضانوردان تجهیزات و ابزار مدرن را برای درک بهتر ماه طبیعی زمین با خود بردند. با این حال ، این افراد برخی از وسایل شخصی را نیز با خود به ماه بردند که برخی از آنها در ماه باقی ماندند.

 

در این گزارش ۹ شی جالب که به ماه برده شده اند ذکر شده است:

 

عکس خانوادگی چارلز دوک

عکس خانوادگی چارلز دوک یکی از جالب ترین اشیایی است که توسط فضانوردان روی ماه گرفته شده است. این عکس خانوادگی چارلز دوک ، همسرش دروتی و دو پسرش را نشان می دهد. چارلز ماس دوک خلبان پرواز آپولو ۱۶ بود که در سال ۱۹۷۲ روی ماه فرود آمد.

 

گل سینه

از دیگر اجسام عجیب و غریب که به ماه منتقل شده اند می توان به تعدادی سنجاق اشاره کرد که فضانوردان در جریان ماموریت آپولو ۱۱ به سطح زمین آورده اند. یکی از چشمگیرترین این سنجاق ها یک سنجاق طلا به شکل شاخه درخت زیتون است که توسط خدمه آپولو ۱۱ روی ماه پوشیده شده است

 

پاكت نامه

پاکت یک چیز عجیب دیگر است که به ماه برده شده است. پاکت نامه ها حاوی آدرس پستی و مهر فاقد اعتبار هستند. فضانوردان آپولو ۱۱ با خود ۲۱۴ پاکت به ماه حمل کردند.

 

لوازم جانبی هواپیما برادران رایت

احتمالاً اکثر مردم نیل آرمسترانگ را می شناسند. او اولین مردی بود که قدم به ماه گذاشت. آرمسترانگ اهل اوهایو بود. همان کشوری که برادران رایت در آن زندگی می کردند.

این فضانورد دو وسیله نقلیه شخصی را به ماه حمل می کرد ، یکی ۸ پارچه ۱۳ اینچی از بال بال سمت چپ هواپیمای رایت و دیگری قطعه چوب از پروانه چپ همان هواپیما. آرمسترانگ این دو را به زمین بازگرداند و اکنون می توان آنها را در یادبود ملی برادران رایت مشاهده کرد.

وسایل جا مانده در ماه توسط فضانوردان

پر از عقاب و چکش

پرها و چکش های عقاب دیگر اشیا عجیبی بودند که توسط دیوید اسکات ، فرمانده آپولو ۱۵ به ماه حمل شدند. او می خواست این فرضیه گالیله را ثابت کند که دو جسم سنگین و سبک تحت خلا و بی هوا با یک سرعت می افتند.

 

اسکات برای نشان دادن این موضوع یک پر عقاب و یک چکش بر روی سطح ماه برداشت و همزمان آنها را از ارتفاع انداخت. او متوجه شد كه پرها و چكشها همزمان به سطح ماه می رسند.

 

نشان دانشگاه

مورد عجیب دیگری که به ماه برده شد ، نشان فارغ التحصیلی دانشگاه بود. دیوید اسکات ، آلفرد واردن و جیمز اروین بخشی از خدمه آپولو ۱۵ بودند و در دانشگاه میشیگان حضور داشتند. این افراد نشان خود را به دانشگاه ماه بردند.

 

گدازه اورگان

یک مورد جالب دیگر که به ماه برده شد ، قطعه ای از گدازه از ایالت اورگان آمریکا است. گدازه توسط جیمز اروین به ماه منتقل شد.

 

توپ و چوب گلف

آلن شپارد به عنوان اولین آمریکایی که به فضا رفت شناخته می شود. او برای تفریح ​​دو توپ گلف و یک باشگاه گلف با خود برد.

منبع:

سفیر نیوز

کادو برای دوست دختر ۲۰ ساله چی بخرم بهتره

نازنین بازدید : 4 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

کادو برای دوست دختر ۲۰ ساله چی بخرم بهتره
قطعا خریدن هدیه روز دختر یا کادوی تولد برای دختر می‌تواند او را خوشحال کند. اما خریدن کادو برای دختر حتما نیاز به مناسبت یا بهانه ندارد. از هر فرصتی می‌توانید برای خریدن بهترین کادو برای دوست، دختر یا خواهر خود استفاده کنید. خریدن هدیه برای دختر بدون دلیل و بهانه بهترین روش ابراز علاقه به اوست. اما اگر برای خریدن کادوی تولد دخترانه یا هدیه روز دختر دچار سردرگمی شده‌اید، ما به شما حق می‌دهیم. انتخاب هدیه برای دخترها همیشه کار سختی بوده است. با این حال نگران نباشید، ما فهرستی از انواع هدیه جذاب برای دختران آماده کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم

گل
گل‌ها همیشه منعکس کننده حالات انسان‌ها هستند. از آنجایی که دخترها موجودات احساساتی هستند همیشه با دیدن گل‌های زیبا و معطر به وجد می‌آیند و حال و هوایشان عوض می‌شود.

پس با کادو دادن یک گلدان پر از گل‌های زیبا و معطر در روز تولدشان خوشحالشان کنید.

رز بنفش جاودان مکعبی
دستبند الهام بخش
این دستبند نه تنها برای مچ دست ظریف او مناسب است بلکه باعث تشویق او به جنگیدن در هنگام بروز مشکلات نیز می‌شود.

با این هدیه به او اطمینان می‌دهید که از حمایت بی قید و شرط شما برخوردار است و همچنین به او القا می‌کنید که به خودش اطمینان داشته باشد.

ساعت مچی
این یکی از گران‌ترین هدیه‌های تولد است که مطمئناً همه دخترخانم‌ها از آن خوششان می‌آید و تا سال‌های طولانی نیز برایشان ماندگار است. این هدیه علاوه بر جنبه زیبایی کاربردی نیز هست.

 عروسک‌های پشمالوی بزرگ
اکثر دختر خانم‌ها (نه همه) علاقه شدیدی به عروسک‌های پشمالو دارند. برای این دسته از دخترها هیچ هدیه گران قیمتی در جهان وجود ندارد که بتواند به اندازه این عروسک‌ها احساساتشان را تحریک کند. اگر دختری هم که شما می‌خواهید برایش کادوی تولد بخرید علاقه‌ مند به عروسک هست مطمئناً یک خرس یا هر عروسک پشمالوی بزرگ دیگر او را هیجان زده خواهد کرد.

 باکس شکلات
یک باکس پر از شکلات مسلماً با مزاج هر دختری سازگار است. بنابراین میشه گفت که این یک کادوی تولد مناسب و مقرون به‌صرفه برای همه دخترخانم‌ها است. اگر دختری که می خواهید این باکس را به او کادو بدهید تمایل چندانی به شکلات ندارد میتوانید از لواشک بجای شکلات در این باکس ها استفاده کنید

تجهیزات آرایشی
انتخاب رنگ و نوع لوازم آرایش شاید برای همه ساده نباشد، به همین دلیل ما یک انتخاب راحت‌تر برای دختران علاقه‌مند به آرایش پیشنهاد می‌کنیم؛هر دختری نیاز به تعریف و تمجید از ظاهر و چهره‌اش دارد. آرایش می‌تواند به زیبایی او اضافه کند و او را ظریف‌تر جلوه دهد. بنابراین لوازم آرایش هم یکی دیگر از هدایای مناسب برای تولد دخترهای جوان و نوجوان است.

گارد تلفن همراه
گارد تلفن هم از آن دسته کادوهایی است که برای همه دختران در همه سنین مناسب است.

ویژگی های یک فرش دستباف خوب و با کیفیت

نازنین بازدید : 6 یکشنبه 19 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

فرش دستباف به عنوان کالای نمادین کشور ایران است تا جایی که وقتی نام فرش دستباف در سراسر دنیا به زبان می آید کشور ایران در ذهن ها تداعی می شود چرا که بهترین و زیباترین فرش ها در جهان فرش های دستباف ایرانی است .اما متاسفانه در سالهای اخیر فرش دست باف نسبت به گذشته کمتر خریداری می شود .

https://carpetm.ir/فرش-دستبافت/

در گذشته فرش دستباف حرف اول را میزد و به عنوان پس اندازی برای آینده محسوب می شد که با گذشت زمان و کهنه شدن به ارزش آن افزوده شده و گرانبهاتر می شد.امروزه به دلیل قیمت گران فرش دستباف و مقایسه قیمت آن با فرش ماشینی توان خرید این فرش از عهده بسیاری از افراد بر نمی آید .

اما خرید فرش دست باف به این خاطر که عمر طولانی دارد و با پا خوردن به قیمت آن افزوده می شود و شما می توانید آن را به عنوان پس اندازی برای آینده در نظر بگیرید بسیار به صرفه است .

همچنین با خرید این هنر ارزشمند نه تنها قدردان هنرو هنرمند تولید کننده آن هستیم بلکه به سلامت خود نیز کمک کرده ایم چون فرش دستبافت انرژی دهنده و ضدآلرژی است. در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با خصوصیات فرش دست باف آشنا می کنیم.

فرش دستباف

فرش دستباف ایرانی از بهترین و زیباترین فرش ها
فرش دستباف نماد ملت ایران
فرش واژه ای عربی به معنای زمین است و در زبان فارسی به معنای مفاهیمی مانند گسترده شدن، زیرانداز و کفپوش است. تاریخچه بافت و تولید فرش در ایران به دوران صفویه (1736 1501 میلادی) برمی گردد. قرن 16 و 17، آغاز شکوفایی هنر «فرش»بافی در ایران است.

حدود یک سوم فرش دستباف کل دنیا در ایران بافته می شود و 30 درصد از بازار صادرات فرش دستباف در دنیا، در دست کشور ماست. فرش دستباف ایرانی در سه قالب اصلی ترنج، خشتی و افشان بافته می شود که لچک ترنج طرفدار زیادی نسبت به باقی طرح ها دارد و اکثر فرش های موجود در خانه های ایرانیان طرح ترنج است که در اطراف حاشیه هایی پهن و در وسط طرح های بیضی و دایره ای دارد و این طرح در فرش های دستباف، از معماری دوره اشکانیان الهام گیری شده است. اگر می خواهید فرش دستباف بخرید ، بهتر است قبل از این کار نکته هایی را که برای خرید یک فرش دستباف خوب لازم است، بدانید.

روش حذف دائمی حساب کاربری فیس بوک (همراه با تصویر)

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

شاید شما مدت زمان زیادی را برای این صرف می کنید که از فعالیت های دوستانتان با خبر شوید. شاید دیگر مایل نیستید که اطلاعات خصوصی خود را در اختیار یک سایت اینترنتی بگذارید و یا شاید به این نتیجه رسیده اید که Myspace خیلی هم بد نبوده است. هر دلیلی که داشته باشید، فرقی ندارد. شما می توانید حساب کاربری فیس بوک خود را غیر فعال کنید. در اینجا می توانید راه این کار را یاد بگیرید.

https://safir-ac.ir/پاک-کردن-اکانت-فیس-بوک/

مرحله 1. شما باید یک حساب کاربری داشته باشد (حتما فکر می کنید، اینکه واضح است).

yektanet.com
مرحله 2. بالای صفحه فیس بوک خود، در گوشه راست یک فلش کوچک می بینید که نوک آن به سمت پایین نشان می دهد. روی آن فلش کلیک کنید.

مرحله 2. بالای صفحه فیس بوک خود، در گوشه راست یک فلش کوچک می بینید که نوک آن به سمت پایین نشان می دهد. روی آن فلش کلیک کنید.

.

yektanet-logo-sign
تبلیغ
راه اندازی سایت به ساده ترین شکل ممکن
راه اندازی سایت به ساده ترین شکل ممکن

مشاهده
مرحله 3. در فهرستی که باز می شود Settingsرا کلیک کنید.

مرحله 4. در سمت چپ به بخش Security بروید- دومین گزینه پس از General.

مرحله 4. در سمت چپ به بخش Security بروید- دومین گزینه پس از General.

.

در قسمت پایین، خط Deactivate Your Account را می بینید. هنگامی که در سمت راست edit link  را کلیک کنید، توصیه نامه ای با اطلاعاتی در خصوص غیر فعال کردن حساب کاربری برای شما باز می شود.

Deactivate your account را در خط پایین صفحه کلیک کنید.

Deactivate your account را در خط پایین صفحه کلیک کنید.

.

حتی برای یک لحظه هم نباید فکر کنید که فیس بوک به راحتی به شما اجازه می دهد که ترکش کنید.

مرحله 5. شما به صفحه ای هدایت می شود که در آن برای آخرین بار به شما التماس می شود که در مورد تصمیم خود تجدید نظر کنید:

مرحله 5. شما به صفحه ای هدایت می شود که در آن برای آخرین بار به شما التماس می شود که در مورد تصمیم خود تجدید نظر کنید:

آیا مطمئن هستید که می خواهید حساب کاربری خود را غیر فعال کنید؟

غیر فعال کردن حساب کاربری، پروفایل شما را هم غیر فعال می کند و نام، عکس و تمام اطلاعاتی را که در فیس بوک به اشتراک گذاشته اید را پاک می کند. برخی از اطلاعات ممکن است برای دیگران قابل مشاهده باشد، مانند نام شما در فهرست اسامی دوستان یا پیام هایی که ارسال کرده اید.

.

سپس به شما لیست اسامی دوستانتان نشان داده می شود که دیگر نمی توانید با آنها صحبت کنید. فیس بوک اصرار دارد که آنها دلتنگ شما می شوند اگر شما بروید.

سپس به شما فهرستی نشان داده می شود تا دلیل ترک خود را اعلام کنید.

سپس به شما فهرستی نشان داده می شود تا دلیل ترک خود را اعلام کنید.

نکته مفید: اگر ادمینیستریتور یک صفحه در فیس بوک هستید، پس از غیر فعال سازی حساب کاربری، دسترسی به آن سایت را از دست می دهید و خود آن صفحه هم از کار خواهد افتاد، اگر شما تنها ادمین آن باشد.

نکته مفید: اگر ادمینیستریتور یک صفحه در فیس بوک هستید، پس از غیر فعال سازی حساب کاربری، دسترسی به آن سایت را از دست می دهید و خود آن صفحه هم از کار خواهد افتاد، اگر شما تنها ادمین آن باشد.

یک ابزار مفید که جدیدا به پروسه اصلی اضافه شده است، ویژگی فعال سازی مجدد خودکار است، یعنی اگر شما فقط به یک زمان استراحت نیاز دارید، یا اگر می خواهید برای یک روز وانمود کنید که دارای حساب کاربری فیس بوک نمی باشید، می توانید آنرا یک روز بعد یا هر زمان دیگری که می خواهید، با انتخاب وتنظیم زمان مد نظرتان به طور خودکار فعال کنید.

مرحله 6. دکمه Deactivate را فشار دهید

کار تمام شد و شما می توانید به زندگی جدیدتان سلام بگویید.

حالا اگر واقعا از آزادی دیجیتالی که به دست آورده اید لذت می برید، می توانید در دو مرحله حساب کاربری خود را دائما خاموش کنید.

مرحله 7. یک کپی از تمام اطلاعات خود دانلود کنید، فقط برای روز مبادا، اگر حس نوستالژیک به شما دست داد و خواستید عکس های قدیمی خودتان را دوباره ببینید. شما می توانید این کار را از طریق بخش تنظیمات منو صفحه اصلی خود انجام دهید

در پایین صفحه گزینه Download a copy of your Facebook data را انتخاب کنید

مرحله 7. یک کپی از تمام اطلاعات خود دانلود کنید، فقط برای روز مبادا، اگر حس نوستالژیک به شما دست داد و خواستید عکس های قدیمی خودتان را دوباره ببینید. شما می توانید این کار را از طریق بخش تنظیمات منو صفحه اصلی خود انجام دهید در پایین صفحه گزینه Download a copy of your Facebook data را انتخاب کنید

.

مرحله 8. آیا آماده اید؟ نفس عمیق بکشید.

به لینک پایین بروید و دکمه آبی رنگ، “Delete my account”، را فشار دهید

https://www.facebook.com/help/delete_account

مرحله 8. آیا آماده اید؟ نفس عمیق بکشید. به لینک پایین بروید و دکمه آبی رنگ، "Delete my account"، را فشار دهید

.

اگر دکمه delete را فشار دهید، کار به پایان رسیده است.

تبریک، از آزادی خود لذت ببرید.

دانلود نسخه جدید اسنپ چت Snapchat 11.27.0.29 اندروید

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

Snapchat – اسنپ چت نیز مانند اینستاگرام یک برنامه جالب و پرطرفدار در زمینه چت و اشتراک گذاری در سیستم عامل اندروید است که با استفاده از آن قادر خواهید بود با دوستانتان در هر جای دنیا به صورت رایگان به چت متنی و ویدئویی بپردازید و تصاویر و فایل های خود را با آن ها به اشتراک بگذارید. در نرم افزار اندرویدی اسنپ چت به سادگی میتوانید، سلفی های جذاب و فوق العاده را با استفاده از افکت های خیره کننده، تهیه کنید و آنها را با سایرین به اشتراک بگذارید. یکی از قابلیت های جالب این اپلیکیشن این است که شما می توانید مدت زمانی را تنظیم کنید (مثلا 10 ثانیه) که وقتی شما عکسی را فرستادید و دوستتان آن را مشاهده نمود، پس از زمان مقرر آن عکس از روی حافظه هر دو گوشی پاک شود.

https://today-news.ir/دانلود-برنامه-اسناب-چات/

با استفاده از این برنامه، کاربران می توانند عکس گرفته یا ویدئو ضبط کنند و سپس به آنها متون یا نقاشی اضافه نمایند و نهایتا این فایل ها را که آن ها را snap می گویند برای لیست مشخصی از دوستان خود ارسال نمایند. اسنپ چت مانند اینستاگرام توانسته جای خود را میان بلاگرها و کاربران در همه ی سنین باز کند و بیش از میلیون ها دانلود از مارکت های اندرویدی داشته باشد. این برنامه ی عکاسی با داشتن افکتهای سه بعدی جذابی که روی چهره اعمال می شود و نیز رابط کاربری ساده و امکان ضبط استوری های 15 ثانیه ای به عنوان اپلیکیشن مناسب برای ساخت استوری و تصویر پروفایل محسوب می شود. این اپ به صورت رایگان در مارکت اندروید منتشر شده و با امتیاز 4.0 از 5 و آمار فوق العاده 100.000.000 دانلود از گوگل پلی توانسته یکی از محبوب ترین برنامه ها در زمینه چت و خصوصا چت تصویری باشد.

 ویژگی های برنامه ی Snapchat اندروید :

-امکان اشتراک زنده ویدئو و چت چهره به چهره

-امکان گرفتن عکس یا ضبط ویدئو و افزودن متن یا نقاشی به آنها

-تهیه اسنپ های روزانه و اشتراک گذاری با سایرین

-امکان اعمال فیلترها و افکت های سه بعدی روی چهره

آموزش تصویری نحوه حذف اکانت توییتر (Twitter)

نازنین بازدید : 4 چهارشنبه 15 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

توییتر (Twitter) در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین و محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موجود است که کاربران متعددی دارد. اگر بنا به هر دلیل تمایل دارید تا اکانت توییتر (Twitter) خود را حذف کنید، با مقاله اختصاصی ما همراه شوید. در این مقاله قصد داریم که به آموزش تصویری نحوه حذف اکانت توییتر (Twitter) بپردازیم. با موبایل کمک همراه باشید.

مقدمه‌ای در رابطه با شبکه اجتماعی توییتر (Twitter)
توییتر (Twitter) شبکه اجتماعی است که در سال 2006 راه‌اندازی شد. در سال 2012 این شبکه اجتماعی توانست بیش از 500 میلیون کاربر جذب کند و طبق آمار در هر روز بیش از 340 میلیون توییت یا پست متنی در این شبکه اجتماعی ارسال می‌شد. توییتر برخلاف اغلب شبکه‌های اجتماعی دیگری دارای ضوابط و شرایط استفاده منحصر به فردی است. به عنوان مثال در توییتر (Twitter)، کاربر نهایتا می‌تواند یک متن 146 حرفی را پست نماید. به پست‌های ارسالی در توییتر (Twitter) اصطلاحا توییت یا Tweet گفته می‌شود.

https://club-news.ir/پاک-کردن-اکانت-توییتر/

بیشتر بخوانید: تعمیر موبایل

توییتر (Twitter) در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی موجود به شمار می‌رود. کاربران توییتر عموما به شدت نسبت به این شبکه اجتماعی حساس هستند و جنگی مابین آن‌ها و طرفداران فیسبوک (Facebook) برپاست! به منظور استفاده از توییتر (Twitter) باید یک اکانت اختصاصی را در این شبکه اجتماعی ایجاد کنید. ثبت نام در توییتر و ساخت اکانت اختصاصی می‌تواند از طریق ایمیل یا شماره تماس صورت پذیرد. اما همانطور که می‌دانید هدف ما در این مقاله صبحت کردن در رابطه با ثبت نام در توییتر نیست!

در این مقاله ما قصد داریم که به آموزش تصویری نحوه حذف اکانت توییتر (Twitter) بپردازیم. حذف اکانت توییتر (Twitter) فرآیند پیچیده‌ای را به هرماه ندارد و هر کاربر به سادگی و با طی کردن چند مرحله کوتاه قادر به انجام این عمل خواهد. اگر بنا به هر دلیلی تمایل دارید تا نسبت به حذف اکانت توییتر (Twitter) خود اقدام کنید، با این مقاله همراه شوبد. چنانچه در رابطه با هر یک از موارد و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان واحد پشتیبانی موبایل کمک تماس حاصل کنید و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید. با موبایل کمک همراه باشید.

هرگونه سوال در رابطه با این مطلب و مشکلات نرم‌افزاری موبایل خود دارید، با همکاران ما در شرکت همراه‌رایانه تماس بگیرید

شماره تماس از سراسر کشور
(بدون پیش شماره و از تلفن ثابت)
9099070345
آموزش تصویری حذف اکانت توییتر (Twitter)
همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، حذف اکانت توییتر (Twitter) پروسه پیچیده‌ای را به همراه ندارد. به منظور انجام این عمل کافیست که مراحل زیر را طی کنید:

حذف اکانت توییتر (Twitter)

ابتدا به سایت توییتر (Twitter.com) مراجعه کنید و در بخش Log in to Twitter مشخصات اکانت مد نظرتان که قصد حذف آن را دارید وارد نمایید. بر روی گزینه Log in کلیک کنید تا وارد اکانت توییتر مد نظرتان شوید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

مانند عکس فوق بر روی آیکون نمایش داده شده کلیک کنید و سپس وارد بخش تنظیمات یا همان Settings اکانت توییتر خود شوید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

حال باید بر روی گزینه Deactivate My Account کلیک کنید تا دستور حذف اکانت توییتر (Twitter) صادر شود.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

در صفحه جدید ارائه شده بر روی آیکون آبی رنگ Deactivate [username] کلیک کنید.

حذف اکانت توییتر (Twitter)

با کلیک بر روی گزینه نامبرده شده، اکانت توییتر (Twitter) شما غیر فعال می‌شود. اگر برای مدت زمان 30 روز وارد این اکانت نشوید، اکانت شما به طور دائم حذف خواهد شد. بدین صورت فرآیند حذف اکانت توییتر (Twitter) انجام می‌پذیرد.

بافتن فرش دورو

نازنین بازدید : 5 شنبه 11 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

برای بافت فرش مضاعف ، از آنجا که بافت در دو طرف فرش قرار دارد ، یا به دلیل تعداد مواد اولیه ریزتر استفاده می شود ، یا از تراکم بافت 30 تا 50 درصد کاسته می شود.

فرش دوتایی
نمونه فرش دوتایی
برای بافتن این فرش ابتدا باید تعداد گره ها و محاسبات را انجام دهید. دستگاه باید از وسط بسته شود. در این نوع بافندگی ، محور چرخش فرش ما هم بافندگی است و هم سر و پایین.

به این ترتیب که ابتدا گره اول را در پایین ایجاد می کنیم و نخ را از زیر سوراخ رد می کنیم و از سر به پایین می فرستیم و این بار از پایین به پایین ارسال می شود و می چرخد ​​و به پایین می آید. و دوباره زیر یال - روی فرمانده - پشت فرمانده - روی حصار - پشت

این کار تا انتهای طناب ادامه دارد. تفاوت این نوع طناب با طناب در این است که هر سفر دو طرفه در این نوع طناب گره در نظر گرفته می شود ، در حالی که هنگام توزین طناب به عنوان یک نخ در نظر گرفته می شود.

در قرقره نخ ریسی معمولاً فاصله ای از قرقره وجود ندارد ، اما در این نوع چرخش به اندازه یک نخ برای هر نخ نخ ریسی فاصله وجود دارد.

پارچه ثابت برای پارچه هایی که از پارچه های بلند یا دوتایی کوچکتر هستند استفاده می شود. پس از اتمام ، بافت را بر روی همان بافت انجام می دهیم به همان روشی که هنگام بافتن زنجیر و سوف انجام می دهیم.

https://carpetm.ir/فیلم-آموزش-چله-کشی-و-بافت-فرش-دو-رو/

فرش دوتایی
زنان ترکمن فرش دوتایی می بافند
نحوه بافت فرش دونفره
در دو بافندگی معمولاً از دو کارت مختلف با عرض و طول گره های یکسان استفاده می شود و یا می توان از یک کارت با رنگ های مختلف استفاده کرد.

در موارد نادر ، اگر کارتها چندین گره مختلف دارند ، کارت بزرگتر را در نظر بگیرید و چند پارچه ساده به کارت کوچکتر اضافه کنید.

اگر به عنوان مثال ، ضلع آن روی بافت گل و پشت درخت قرار دارد: یا می توانیم همزمان از دو بافنده استفاده کنیم ، یکی از آنها طرح فوق را شروع می کند و فرد پشت درخت هم همزمان می بافد ، یا یک نفر ابتدا گل و سپس پشت را ببافد.

سرانجام ، پس از یک ردیف بافت ضخیم و نازک. برای استحکام بیشتر ، در بعضی موارد ، بعد از بافت رویه (گل) ، پارچه ای نازک می بافیم و پارچه پشتی (چوب) می بافیم و پارچه ای ضخیم و نازک درست می کنیم.

افزایش سرعت سایت طراحی شده با المنتور

نازنین بازدید : 4 پنجشنبه 02 ارديبهشت 1400 نظرات (0)

افزایش سرعت المنتور چرا برای شما مهمه؟ المنتور یکی از بهترین صفحه سازها برای وردپرس است که با استاندارد کد دقیق نوشته شده؛ اما برخی از وب سایت‌های ساخته شده با صفحه ساز المنتور از مشکلات پیکربندی رنج می‌برن که این مسئله ممکنه منجر به کند شدن بارگذاری صفحه بشه. در این مقاله چند روش برای مقابله با کم بارگیری وب سایت‌های المنتور آورده شده. توجه داشته باشین که این نکات برای هر نوع وب سایت وردپرس نیز قابل استفاده هست. در این مقاله به اصلی‌ترین سوال شما جواب می‌دیم، افزایش سرعت سایت المنتوری به چه صورت است؟


مطلب مرتبط
تست سرعت سایت با ۲۰ ابزار رایگان و عالی
آیا یه سایت المنتوری کم سرعت دارین؟ افزایش سرعت سایت طراحی شده با المنتور
برای افزایش سرعت المنتور ، می‌تونین به تنظیمات آزمایشی برین و گزینه Optimized DOM Output و Improved Asset Loading فعال کنین. در مرحله بعدی برای افزایش سرعت سایت المنتوری از یه افزونه پاکسازی استفاده کنین تا Elementor CSS + JavaScript بدون استفاده رو غیرفعال کنین. توجه کنین که افزونه‌های المنتور شخص ثالث و میزبانی مشترک نیز سرعت المنتور رو کاهش می‎دهن. این موارد قبلاً در گروه فیس بوک المنتور پرسیده شده بود، بنابراین ما راه حل‌های اونها رو در این مقاله به شما آموزش می‌دیم. المنتور طبق آخرین صحبت‌های خودش می‌گه: رایج‎‌ترین علت کند بودن وب سایت‌های المنتور، سرورها، رسانه‌ها، اسکریپت‌های شخص ثالث، پلاگین‌ها، نداشتن CDN و استفاده از یه افزونه حافظه پنهان متوسط هست. توجه کنین که مارک‌های SiteGround و ELG نیز دارای TTFB کند هستن. ما توصیه می‌کنیم CloudWays یا LiteSpeed رو امتحان کنین. باید بدونین که دسترسی به ۱۰۰% امتیاز GTmetrix یا PageSpeed Insight هنگام استفاده از صفحه ساز دشوار هست. بیشتر سازندگان، bloat (عناصر CSS، JavaScript، DOM) رو اضافه می‌کنن که می‌تونه چندین خطا رو در ابزار آزمایش نشون بده. در ادامه به این مسئله می‌پردازیم که افزایش سرعت وردپرس با المنتور چگونه هست؟


مطلب مرتبط
Content Delivery Network یا CDN چیه؟ شبکه توزیع محتوا سرعت سایت رو بالا میبره؟
افزایش سرعت سایت المنتور
افزایش سرعت المنتور

در این بخش چند روش و راهکار برای افزایش سرعت المنتور به شما آموزش می‌دیم. این روش‌های پیشنهادی المنتور در فیس بوکه و چند روش دیگه! برای یادگیری راهکارهای افزایش سرعت سایت المنتوری با ما باشین.

حذف Elementor CSS + JavaScript
المنتور مقدار زیادی CSS و JavaScript اضافه می‌کنه. حذف جاوا اسکریپت و CSS استفاده نشده می‌تونه امتیازات سرعت رو بهبود بده چون چندین مورد Lighthouse به نحوه بارگذاری جاوا اسکریپت و CSS شما مرتبط هستن. این یکی از روش‌های رایج برای افزایش سرعت سایت المنتوری هست.

Perfmatters و Asset CleanUp: ما معمولاً از Perfmatters استفاده می‌کنیم چون UX و UI اون بسیار راحت‌تره! اما توجه کنین که این برنامه رایگان نیست اما Asset رایگانه اما یه نسخه حرفه‌ای هم داره.
فعال کردن مدیریت اسکریپت: اگه از Perfmatters استفاده می‌کنین، مدیر اسکریپت رو در تنظیمات فعال کنین. (Settings → Perfmatters → Extras → Script Manager) اما اگه از Asset استفاده می‌کنین، شما باید حالت تست رو فعال کنین تا زمان آزمایش تغییرات از خراب شدن جلوگیری بشه. دقت کنین که Perfmatters حالت آزمایشی نداره، اما همیشه می‌تونین یه تنظیم رو واگرد کنین یا یه سایت صحنه سازی برای آزمایش ایجاد کنین.
غیر فعال کردن اسکریپت‌های استفاده نشده: برای مشاهده CSS و جاوا اسکریپت بارگیری شده توسط المنتور می‌تونین به مدیر اسکریپت خود در Perfmatters یا Asset دسترسی پیدا کنین. اگه از این ویژگی‌ها استفاده نمی‌کنین؛ عناصر مهم گفتگو، پیوند به اشتراک گذاری، آیکون‌ها و کتابخونه wp-block رو غیر فعال کنین.
برای افزایش سرعت وردپرس با المنتور ، اسکریپت‌ها و افزونه‌های دیگه رو نیز غیر فعال کنین:

غیر از صفحه تماس، فرم تماس هم غیرفعال کنین.
افزونه اشتراک گذاری اجتماعی رو در همه جا غیر از پست غیر فعال کنین.
افزونه جدول رو در همه جا غیر از محتوای جداول غیر فعال کنین.
غیر از مناطق خاص، فونت‌ها رو در همه جا غیر فعال کنین. (اگه از چند قلم استفاده می‌کنین)
اسکریپت‌ها و سبک‌های وو کامرس رو به جز صفحات غیر از تجارت الکترونیک، غیر فعال کنین.
خروجی DOM رو بهینه کنین
این مورد می‌تونه باعث جلوگیری از موارد بیش از حد DOM در PageSpeed Insights بشه. این مورد رو می‌تونین در بخش المنتور_ تنظیمات_ آزمایشات_ خروجی بهینه شده DOM فعال کنین. با این کار پوشه‌های غیر ضروری div در کد شما حذف می‌شن. با این کار شما به افزایش سرعت المنتور خود کمک می‌کنین. اگرچه ممکنه این مورد عناصر DOM رو در PageSpeed Insights به طور کامل و ۱۰۰% اصلاح نکنه، اما می‌تونه به افزایش سرعت سایت المنتوری شما کمک کنه. توجه کنین که باید بعد از فعال کردن این مورد، سایت خود رو از نظر خطاهای قابل مشاهده بررسی کنین.

بارگذاری Asset خود رو بهبود ببخشین
افزایش سرعت المنتور

المنتور ویژگی آزمایشی دیگه‌ای رو برای بهبود بارگذاری Asset اضافه کرده. این مسئله فقط می‌تونه برخی از عناصر رو در محلی که بارگیری می‌شن، بارگیری کنه. المنتور قصد داره ویژگی‌های آزمایشی جدیدی رو برای افزایش سرعت وردپرس با المنتور اضافه کنه، بنابراین حتماً برای افزایش سرعت المنتور خود آپدیت‌ها رو بررسی کنین. شما می‌تونین این مسئله رو با رفتن به المنتور_ تنظیمات_ آزمایشات_ بارگذاری Asset بهبود یافته، فعال کنین.

به راحتی به پلاگین‌های المنتور برین
برای افزایش سرعت سایت المنتوری خود به راحتی روی پلاگین‌های المنتور برین و خودتون رو با افزونه‌های شخص ثالث المنتور درگیر نکنین. بسیاری از طراحان برای ساختن سایت المنتور خود به چندین افزونه المنتور اعتماد می‌کنن تا زمانی که متوجه می‌شن این مسئله سرعت سایت رو کم می‌کنه. ما در نهایت Ultimate Addons ،Premium Addons ،JetEngine رو حذف کردیم چون این افزونه‌ها فقط در چند قسمت از سایت ما استفاده می‌شدن و ارزش بارگذاری اضافه رو نداشتن.

هشدار
از استفاده از سایر افزونه‌های آهسته خود داری کنین!
برای افزایش سرعت وردپرس با المنتور از سایر افزونه‌های آهسته دوری کنین. افزونه‌های CPU بالا که سرعت سایت‌های المنتور رو کاهش می‌دن معمولاً به آمار پشتیبان گیری، اشتراک اجتماعی، نمونه کارها، گفتگوی زنده، فرم‌های تماس، اسلایدرها و هر افزونه‌ای که برای اجرای مداوم در وب سایت شما نیاز دارن. WP Hive Chrome Extension به شما این امکان رو می‌ده تا افزونه‌ها رو در مخزن وردپرس مشاهده کنین و ببینین که آیا اونها بر نصب حافظه و PageSpeed Insights تاثیری دارن؟!

از پلاگین‌هایی با طراحی مدولار استفاده کنین
طراحی مدولار به شما این امکان رو می‌ده، ویژگی‌هایی از پلاگین رو که استفاده نمی‌کنین، غیر فعال کنین. برخی از افزونه‌های شخص ثالث المنتور از طراحی مدولار مانند Ultimate Addons و Premium Addons استفاده می‌کنن. (اما همونطور که در بالا گفتیم، هنوز هم می‌تونن کند باشن) افزونه‌های دیگه‌ای مانند JetEngine این کار رو نمی‌کنن. دقت کنین که ماژول‌ها به شکل پیش فرض فعال هستن. تنظیمات رو مشاهده کرده و ماژول‌هایی رو که استفاده نمی‌کنین غیر فعال کنین تا افزایش سرعت سایت المنتوری خودتون را ببینین. این روش برای افزایش سرعت المنتور کاربردی هست.

با میزبانی سریع‌تر، TTFB رو کاهش بدین
سایت خود رو از طریق Google PageSpeed Insights اجرا کنین تا زمان پاسخ سرور خود رو بررسی کنین یا می‌تونین از GTmetrix و تست عملکرد KeyCDN استفاده کنین. گوگل توصیه می‌کنه که این بار زیر ۲۰۰ میلی متر باشه. شما می‌تونین برای دریافت بازخورد بی طرفانه میزبانی به گروه فیس بوک میزبان وردپرس بپیوندین. SiteGround’s TTFB کندتر شده ولی اونها در بیشتر نظر سنجی‌های فیس بوک شماره یک نیستن. تحقیقات نشون می‌ده که Site Ground از بدترین TTFB ها در بین سایر میزبان‌ها برخوردار هست. افزایش سرعت سایت المنتوری شما با هزینه ۲۶۶ تا ۳۶۶ هزار تومن در ماه کمی گرون هست اما ما در اینجا در مورد سرعت صحبت می‌کنیم بنابراین مسئله ارزون تموم نمی‌شه. با CloudWays شما انتخاب استفاده از DigitalOcean ،Vultr High Frequency یا Linode دارین. در حقیقت جهانی سریع‌تر از میزبانی مشترک هست و می‌تونه کارهای بسیار پر مصرف رو مدیریت کنه. توجه کنین که CloudWays آزمایش کردن اونها و مشاهده تفاوت در زمان بارگیری شما رو آسون می‌کنه: در حقیقت اونها مهاجرت رایگان، قیمت گذاری ماهانه، یه پلاگین Migrator و یه کد تبلیغاتی برای صرفه جویی در هزینه‌ها رو انجام می‌دن.

افزایش سرعت سایت المنتوری

توجه کنین که نظر سنجی‌های اخیر نشون می‌ده در افرادی که از میزبانی‌های با کیفیت پایین دور می‌شن، تغییر زیادی رخ می‌ده. این مسئله به افزایش سرعت وردپرس با المنتور کمک زیادی می‌کنه. در این بخش لیستی از میزبان‌هایی که باید از اونها دوری کنین رو برای شما آوردیم:

SiteGround: در سال‌های اخیر کاملاً نزولی شدن.
Bluehost: سرورهای کند، متعلق به EIG، پشتیبانی نامناسب، همچنین در گروه FB امتیاز کمی دارن.
HostGator: همچنین متعلق به EIG با سرورهای کند، پشتیبانی نامناسب و مشکلات محدود پردازنده است.
GoDaddy: برترین شبکه میزبان بدافزار در سراسر جهان محسوب می‌شه، همچنین در گروه‌های FB رتبه بندی ضعیفی داره.
Hostinger: اونها نظرات جعلی می‌نویسن و در نظر سنجی‌های فیس بوک به خود رای می‌دن.
WP Engine: این میزبان اون چیزی که قبلاً بود، نیست. گرون شده و دیگه حتی سریع نیست.
میزبانی A2: اگه توانایی پرداخت CloudWays رو ندارین، A2 همچنان سریع عمل می‌کنه و از LiteSpeed استفاده می‌کنه.

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 114
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 0
 • بازدید امروز : 46
 • باردید دیروز : 1
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 56
 • بازدید ماه : 110
 • بازدید سال : 627
 • بازدید کلی : 1,084