loading...

کادو خاص

بهترین هدیه برای یک دوست صمیمی

نازنین بازدید : 1314 شنبه 05 تیر 1400 نظرات (0)
همواره به زوجین تازه عروس و داماد توصیه می‌شود که در دوران نامزدی و عقد خود برای پیشگیری از به وجود آمدن مشکلاتی از جمله بارداری ناخواسته، کم شدن انگیزه برای ازدواج و … از دخول کامل در رابطه جنسی شان پرهیز کنند. بدین منظور پیشنهاد می‌کنیم از پوزیشن‌های ارضا کردن همسر بدون دخول استفاده کنید. یکی از اصلی‌ترین مقدمات پوزیشن‌های بدون دخول در دوران نامزدی شامل عشق بازی به شرح زیر است:


۱. در آغوش کشیدن و لمس کردن
در آغوش گرفتن همسر و برقراری تماس بدنی قبل از هر اقدام دیگر، یکی از راهکار‌های افزایش هیجان جنسی است. لمس کردن اعضای بدن یکدیگر از جمله نقاط حساس مانند لب ها، گوش ها، سینه ها، نواحی تناسلی و شکم، پا‌ها و … نیز از جمله عوامل تحریک کننده خواهد بود.


۲. تماشای یکدیگر
خیره شدن به چشم‌های یکدیگر در هنگام معاشقه راهی موثر در برقراری رابطه عاطفی قبل از رابطه جنسی است.


۳. بوسیدن
بوسیدن قسمت‌های مختلف بدن همسر از جمله قسمت‌های حساس تأثیر بسیار فراوانی در شکل گیری یک رابطه جنسی پرهیجان دارد. همچنین بوسیدن باعث افزایش عشق و محبت میان زن و شوهر می‌شود.


۴. لمس آلت تناسلی همسر
ماساژ دادن و لمس کردن آلت تناسلی یکدیگر به ارضا شدن برای رسیدن به نقطه اوج لذت جنسی کمک فراوانی می‌کند.


۵. رسیدن به ارضای بدون دخول
همانگونه که اشاره شد برای رساندن همسر به ارضای بدون دخول در دوران نامزدی می‌توانید از تحریک ناحیه کلیتوریس زنان، ماساژ آلت تناسلی مردان و یا رابطه جنسی دهانی استفاده کنید. هنگام رابطه دهانی هر دو طرف ارضا خواهند شد و برخی از افراد میگویند که رابطه دهانی حتی از دخول هم لذت بخش‌تر است. احساس رابطه دهانی کاملا با انواع دیگر روابط زناشویی متفاوت است.

ارضای بدون دخول در دوران نامزدی
پوزیشن‌های متنوعی برای ارضای بدون دخول در دوران نامزدی و عقد وجود دارد که با انجام هر یک از آن‌ها علاوه بر رسیدن به لذت جنسی، استرسی نیز از بابت بارداری ناخواسته و پاره شدن پرده بکارت در دوران عقد وجود نخواهد داشت. پوزیشن‌های بدون دخول مخصوص دوران نامزدی مناسب برای زوجینی است که در دوران عقد به سر می‌برند. در این نوع رابطه جنسی آلت تناسلی مرد وارد واژن زن نمی‌شود و از پوزیشن‌های دیگری برای ارضای زن و مرد استفاده می‌شود. در این مقاله سایت سماتک درباره بهترین پوزیشن‌های رابطه جنسی بدون دخول در دوران نامزدی و همچنین آموزش ارضای بدون دخول در دوران نامزدی و نیز مضرات برخی از پوزیشن‌های دوران نامزدی برای زن و مرد مطالبی بیان شده است. روش‌های ارضای بدون دخول زن و مرد در دوران نامزدی که به صورت نوازش کردن، لمس و ماساژ قسمت‌های مختلف بدن صورت دختر و پسر می‌گیرد، به طور معمول بدون خطر و عوارض هستند. ارضای بدون دخول به زمانی گفته میشود که آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد نشود و زوجین برای ارضاع کردن یکدیگر از دهان و دست‌های خود استفاده کنند.

برای اینکه رابطه جنسی بدون دخول در دوران نامزدی تکراری و خسته کننده نشود، یک لیست کامل از پوزیشن‌های ارضای بدون دخول در دوران نامزدی را برای شما در ادامه آورده ایم. روش‌های متعددی برای ارضا کردن همسر بدون دخول در دوران نامزدی وجود دارد، که از آن می‌توان در دوران عقد استفاده کرد. رایج‌ترین و موثرترین این روش‌ها شامل موارد زیر هستند:


لمس کلیتوریس و نقطه جی
برای ارضای زن بدون دخول و بدون پاره شدن پرده بکارت در دوران نامزدی باید از روش تحریک کلیتوریس استفاده شود. در این روش با استفاده از دست و یا نوک آلت تناسلی مرد قسمت حساس این ناحیه که به چوچوله معروف است، لمس شده و یا به آن فشار وارد می‌شود. این روش یکی از روش‌های رایج برای ارضای زن بدون دخول در دوران نامزدی به شمار می‌آید.


پوزیشن مار
برای ارضای بدون دخول در دوران نامزدی می‌توانید از پوزیشن مار بدون دخول استفاده کنید. در پوزیشن مار میتوانید به ارگاسم‌های بسیار قوی و انفجاری در دوران نامزدی برسید. در این شکل از پوزیشن ماری پا‌های زن بر روی گردن مرد آویخته می‌شود، بطوری که آلت تناسلی او نزدیک صورت همسرش باشد. سپس مرد در جایی که راحت است می‌ایستد و به پا‌های خود را باز میکند و شریک جنسی خود را به آرامی اندکی پایین میاورد تا صورت اون در نزدیکی آلت تناسلی اش قرار بگیرد. سپس زن کمی سر خود را می‌چرخاند و با یک دست پای مرد و با دست دیگر آلت تناسلی او را میگیرد. مرد هم با دستان خود کمر و شکم زن را گرفته و با دهان خود رابطه برقرار میکند.


پوزیشن ساعت
راه‌های زیادی وجود دارد که زنان در رابطه دهانی میتوانند استفاده کنند و شوهرشان به خوبی ارضا شود. اگر هم زن از این نوع رابطه خوشش نیاید، در این حالت از پوزیشن‌های رابطه جنسی، زن بطور کامل در اختیار مرد است و نمیتواند مقاومت کند. در این پوزیشن ساعت مرد باید بر روی دستان خود که کمی از هم فاصله دارد در برابر دیوار بایستد، پا‌های خود را در عین حال که کاملا صاف است، از هم باز کند. زن نیز باید روبروی مرد بایستد و پا‌های خود را کاملا بسته در کنار هم نگه دارد و سر خود را بین پا‌های همسر خود قرار دهد. سپس زن میتواند به راحتی رابطه دهانی داشته باشد و از دستان خود نیز استفاده کند و با این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی را تجربه خواهید کرد.


پوزیشن آویز شدن
در این حالت مرد به راحتی خوابیده یک پا را بالا قرار داده، و زن به شکل زانو زده و خوابیده قرار گرفته و او را ارضا میکند. در این پوزیشن زن صورت خود را بین پا‌های مرد قرار میدهد، بطوری که باسن او روی شکم مرد بوده و پا هایش کنار صورت او باشد. در این حالت زن شروع به رابطه می‌کند و مرد هم هر زمان که بخواهد میتواند با استفاده از دست‌های خود زن را تحریک کرده و یا سر خود را کمی بالا آورده و رابطه دهانی داشته باشد. یکی از پوزیشن‌های ارضای همسر بدون دخول در دوران نامزدی، برقراری رابطه دهانی است. در این روش مرد اقدام به خوردن واژن زن کرده و این کار را تا زمانی که زن به ارگاسم برسد، ادامه می‌دهد. البته باید دقت کنید که ترشحاتی که از واژن بیرون می‌آید در هنگام رابطه دهانی بلعیده نشود، چرا که وجود میکروب در این ترشحات، ممکن است خطراتی مانند انتقال بیماری و عفونت را در پی داشته باشد.
 

زمانی که با شوهرتان رابطه دهانی و سکس بدون دخول دارید، اصلا به چیزی فکر نکنید، افکار خود را خاموش کنید و فقط روی آلت تناسلی همسرتان تمرکز کنید تا بتوانید به او اوج لذت رابطه را هدیه دهید. در این حالت از پوزیشن‌های رابطه دهانی دوران نامزدی مرد باید بایستد و پا‌های خود را به اندازه عرض شانه باز کند و از قسمت زانو‌ها کمی خم شود. سپس زن بین پا‌های مرد قرار میگیرد و با دست‌های خود ران‌های مرد را میگیرد. سپس مرد دستان خود را پشت سر زن قرار میدهد و شروع میکند به کنترل حرکات با استفاده از حرکات لگن و باسن. البته در این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی بدلیل کنترل زیادی که مرد دارد، باید مراقب بود که محدودیت‌های و ظرفیت زن در نظر گرفته شود. در ادامه با سایر پوزیشن‌های رابطه دهانی در دوران نامزدی آشنا خواهید شد:
نازنین بازدید : 46 شنبه 05 تیر 1400 نظرات (0)

مشکلات جنسی از جمله مواردی است که زوجین با آن درگیر هستند. متاسفانه بارها دیده ایم که همسران از وجود مشکلات جنسی در رابطه خود، گلایه نموده و وجود همین مشکلات حتی آن ها را تا مرز طلاق پیش برده است. در صورتی که با سکس تراپی به راحتی می توانسته اند از این ناراحتی های جنسی رها شده و رابطه سالمی با همسر خود داشته باشند. اما عدم آگاهی اغلب مردم باعث می شوند در برخورد با چنین مواردی، تصمیم نادرست بگیرند. به همین دلیل لازم دانستیم در مقاله ای پیرامون سکس تراپی و  لزوم انجام آن صحبت کنیم.

سکس تراپی چیست؟

لازم است شما با روش درمانی سکس تراپی آشنایی داشته باشید. این یک معضل بزرگ است که غالب مردم بدون اطلاع از روش های درمانی مشکلات روانی، تنها از روی اسم روش درمانی قضاوت نموده و با آن مخالفت می کنند. آنچه باعث می شود در رابطه جنسی همسران منجر به بروز مشکل شود، نداشتن سلامت روان هر کدام از زوجین است.  نبود بهداشت روان باعث می شود که رابطه جنسی منجر به ارضا فرد نشده و در نتیجه عواقبی را به دنبال داشته باشد. به طور کلی اگر شما به هر کدام از مشکلات زیر مبتلا هستید، به سکس تراپی نیاز خواهید داشت:

 • ابتلا به اختلالات جنسی
 • انحرافات جنسی
 • خستگی ناشی از رابطه جنسی
 • عدم آگاهی از نحوه رابطه صحیحی جنسیسکس تراپی

درمان مشکلات جنسی به روش سکس تراپی

در این روش درمانی سکس تراپیست کمک می کند تا برخی از مشکلات جنسی از قبیل موراد زیر، به خوبی رفع شده و فرد سلامت روان خود را به دست بیاورد:

 • سرد مزاجی

در این حالت، یکی از طرفین، علاقه ای به رابطه جنسی نداشته و از آن لذت نمی برد. سرد مزاجی بیشتر در خانم ها دیده می شود.

 • اختلال نعوظ

عدم توانایی در حفظ نعوظ آلت تناسلی را اختلال نعوظ می گویند. البته مردان توجه داشته باشند که اگر هر از گاهی دچار این مشکل می شوند، کاملا طبیعی بوده و اختلال محسوب نخواهد شد. در غیر این صورت لازم است برای درمان اختلال به سکس تراپیست مراجعه کنند.

 • زود انزالی

زمانی که زن و شوهر با هم رابطه جنسی برقرار می کنند، یک زمان طبیعی لازم است تا هر دو به نهایت میل و ارضا شدن برسند. اما اگر مرد زودتر از زمان به انزال برسد، گفته می شود که این مرد دچار اختلال زود انزالی است. اما اکنون این سوال پیش می آید که چگونه می توان اطمینان داشت مرد دچار اختلال زود انزالی است. در صورتی که ترسی در برقراری رابطه داشته و یا قبل از دخول، به ارضا برسد نشان می دهد که به این عارضه مبتلا شده است.سکس تراپی

 • ابتلا به واژینیسموس

انقباض عضلات لگن به صورت کاملا غیر ارادی در حین برقراری رابطه جنسی و  حتی معاینات پزشکی، باعث می شود در حین رابطه و یا معاینه شدن، زنان درد شدیدی را در ناحیه واژن حس کرده و در نتیجه از رابطه می ترسند.

درمان مشکلات جنسی روانی توسط سکس تراپی

علاوه بر موارد فوق که ذکر شد، در صورتی که اختلال جنسی به صورت روانی در افراد بروز کند، امکان درمان آن ها توسط سکس تراپیست وجود دارد. در این زمینه مشکلات زیر را می توان با کمک سکس تراپی درمان کرد:

 • فتیشیزم و یا تحریک شدن توسط یک عضو بدن
 • مازوخیسم یا لذت از آزار دیدن در حین رابطه جنسی
 • سادیسم یا لذت آزار رساندن به طرف مقابل در حین رابطه جنسی
 • میل به رابطه جنسی با کودکان
 • چشم چرانی
 • پوشیدن لباس های جنس مخالف

ملاک های انتخاب یک سکس تراپیست خوب

با توجه به ای که درمان اختلالات جنسی نیاز به این دارد که شما به راحتی بتوانید مشکل خود را بیان کرده و در مورد آن صحبت کنید، لذا در انتخاب سکس تراپی به چند مورد توجه کنید:سکس تراپی

 • فرد متخصص باید به شما احساس راحتی بدهد تا بدون خجالت کشیدن بتوانید در مورد مشکل خود صحبت کنید.
 • اطمینان داشته باشید که سکس تراپیست فردی مطمئن بوده و به هیچ عنوان اطلاعات شما را فاش نمی کند.
 • به خاطر داشته باشید که نیازی نیز سکس تراپیست شما را معاینه فیزیکی داشته باشد. در صورتی که چنین درخواستی را از شما داست، به علم و صداقت او شک کنید.
 • سکس تراپیست نباید پیش داوری کرده و شما را براساس قضاوت های خود در ذهنش تحت درمان قرار دهد. بلکه لازم است ابتدا صحبت های شما را شنیده و سپس تصمیم گیری کند.
 • صبوری و با حوصله بودن سکس تراپیست از دیگر ویژگی های او است. برخی افراد به ویژه خانم ها، خیلی دیر موضوع اختلال جنسی خود را پذیرفته و در نتیجه سخت حرف خواهند زد. متخصص باید صبور بوده و سعی کند با القای آرامش به او، درمان را به نحو احسن پیش ببرد.
نازنین بازدید : 42 شنبه 05 تیر 1400 نظرات (0)

تیتر این مطلب را با پسوند برای تازه واردها انتخاب کردیم که جزو مجموعه آموزش سیر تا پیازی است که از سال‌ها پیش و از اولین آموزش جامع فارسی اینستاگرام در وب برای آموزش‌هایمان در فارنت برگزیده‌ایم.

اما این بدان معنا نیست که نکاتی که در این آموزش مطرح می‌شود برای شما که قبلا در اینستاگرام ثبت نام کرده‌اید و شاید با خودتان بگوئید ثبت نام در اینستاگرام که کاری ندارد بی‌فایده باشد. این بدان معناست که از ساده‌ترین چیزهای ممکن برای توضیح نخواهیم گذشت. ساخت ایمیل برای اینستا در هنگام ثبت نام و بعد از آن نکاتی وجود دارد که عدم رعایت آن ممکن است به حذف و بسته شدن اکانت و یا هک شدن اکانت شما منجر شود.

در همین خصوص..

بسیاری از نکاتی که در این آموزش به آنها خواهیم پرداخت حاصل تجربه فارنت از صدها هزار کامنت و سوالیست که سایر کاربران در مطالب آموزش اینستاگرام از ما پرسیده و به پاسخ آنها رسیده‌ایم.

پس یک بار خواندن این مطلب برای تمام کاربران امری ضروری به حساب می‌اید حتی شما که خود را استاد تمام اینستاگرام می‌دانید!

آموزش ثبت‌نام و ساختن اکانت در اینستاگرام:

ثبت‌نام و ساخت اکانت یا حساب در اینستاگرام به دو روش امکان‌پذیر است:

1- ثبت‌نام و ساخت اکانت در اینستاگرام با استفاده از برنامه اینستاگرام

2- ثبت‌نام و ساخت اکانت در وب‌سایت اینستاگرام (استفاده از مرورگر کامپیوتر و یا گوشی)

ساخت اکانت با هر دو روش کار ساده‌ایست اما خب در هنگام استفاده از گوشی به تنظیمات بیشتری دسترسی دارید و می‌توانید به طور حساب شده‌تری کار را انجام دهید اما ثبت نام از وب‌سایت اینستاگرام کار ساده‌تریست و مراحل را می‌توانید ساده‌تر دنبال کنید و بعد از ثبت نام با داشتن یوزرنیم و پسورد و با وارد کردن آن از بخش Login در پائین صفحه اول برنامه اینستاگرام در گوشی هوشمند خود وارد شوید.

آموزش ثبت‌نام و ساخت اکانت اینستاگرام با استفاده از گوشی هوشمند و برنامه اینستاگرام

قدم اول: طبیعتا باید ابتدا برنامه اینستاگرام را بری روی گوشی خود دانلود و نصب نمائید. با توجه به سیستم عامل گوشی خود می‌توانید این برنامه را با استفاده از یکی از روش‌های زیر دریافت و نصب نمائید.

قدم دوم: پس از دانلود و نصب برنامه به سراغ برنامه بروید و آن را اجرا کنید. که با صفحه‌ای مطابق صفحه زیر روبرو خواهید شد. برای ادامه کار دکمه Sign up with email or phone number را لمس و بر روی آن تپ کنید.

اگر قبلا بر روی این گوشی اکانت دیگری را استفاده کرده و خارج شده باشید  ممکن است با صفحه متفاوتی روبرو شوید اما تفاوتی در کار ندارد و کاری که لازم است انجام دهید این است که گزینه Sign up در پائین صفحه را لمس کرده و در واقع بر روی آن تپ کنید.

قدم سوم: در صفحه بعدی با دو گزینه ثبت نام با شماره موبایل و ثبت نام با ایمیل روبرو خواهید شد. در این مرحله می‌توانید ثبت نام با استفاده از یکی از این دو روش را انتخاب کنید.

اما چه تفاوتی دارند و ما کدام را ترجیح می‌دهیم؟

ثبت نام با هر دو روش کار ساده‌تریست اما ثبت نام با ایمیل کار مطمئن‌تریست. استفاده از شماره موبایل مخاطرات خود را دارد و امکان از دست دادن شماره اعتباری و یا عدم ارسال پیامک در برخی مواقع ضروری وجود دارد و این از جمله مشکلات کاربرانیست که با شماره موبایل خود ثبت نام کرده‌اند. توصیه ما این است که اگر ایمیل معتبری دارید که آدرس ایمیل و پسورد آن را فراموش نمی‌کنید حتما روش ثبت نام با ایمیل را استفاده کنید.

توجه داشته باشید:

 • چه در هنگام ثبت نام با ایمیل و چه با شماره موبایل از آدرس ایمیل و شماره موبایلی که قبلا  برای ساخت اکانت خود و یا دیگران استفاده نموده‌اید، استفاده نکنید چون حتی در صورت عدم شناسایی اینستاگرام و موفقیت در ثبت‌نام، اکانت‌های قبلی از درجه اعتبار خارج شده و احتمالا از طرف اینستاگرام غیرفعال می‌شوند.
 • هنگام وارد کردن آدرس ایمیل و یا شماره موبایل نهایت دقت لازم را به خرج دهید. در صورت نیاز به آدرس ایمیل به هیچ عنوان امکان تغییر آن بدون وارد شدن به اکانت وجود نخواهد داشت.
 • از آدرس‌های غیرواقعی هرگز استفاده نکنید. ضمنا ابتدای ایمیل از نشان www استفاده نکنید این نشان برای ادرس سایت بوده و به ایمیل ارتباطی ندارد.

قدم چهارم:

ما ادامه راه را با ثبت نام با ایمیل دنبال خواهیم کرد تفاوت چندانی در مراحل وجود ندارد و می‌توانید با وارد کردن شماره موبایل به همین مرحله بیائید. کافیست شماره موبایل خود را بدون وارد کردن رقم 0 در ابتدای آن وارد کرده و دکمه Next را بزنید.

نازنین بازدید : 40 پنجشنبه 20 خرداد 1400 نظرات (0)

چگونه می توان اندازه عکس را کاهش داد

حتما برای شما هم پیش آمده است که برای جابجایی یا ذخیره عکس ، باید اندازه آن را کاهش دهید. کاهش اندازه تصویر لزوماً به معنای کاهش کیفیت آن نیست. اگر عکس گرفته شده توسط بسیاری از تلفن های همراه را درون رایانه بریزید و آن را باز کنید ، می بینید که اندازه بزرگ آن چندان م effectiveثر نیست و نمی توان از تصویر همانطور که گفته شد استفاده کرد. در این مقاله به چگونگی کاهش اندازه تصویر خواهیم پرداخت.
اندازه عکس یا تصویر را از ویندوز کاهش دهید

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین ابزارهای ویرایش تصویر ، نرم افزار Windows Paint است که به صورت پیش فرض روی همه رایانه های ویندوز نصب می شود.
این نرم افزار به شما امکان می دهد تصاویر را در قالب های مختلف تغییر اندازه دهید. می توانید روی فایل کلیک راست کنید یا کلیک راست کنید تا اندازه تصویر تغییر اندازه یابد و در نتیجه اندازه آن کاهش یابد و ابتدا گزینه open را انتخاب کرده و سپس رنگ آمیزی کنید. با این کار فایل مورد نظر در نرم افزار نقاشی باز می شود. توجه داشته باشید که پس از شروع نرم افزار می توانید فیل مورد نظر را نیز باز کنید.
سپس برگه Home را انتخاب کرده و گزینه Resize را کلیک کنید. پنجره ای باز می شود که به شما امکان می دهد هم در درصد و هم در پیکسل تغییر اندازه دهید. برای انتخاب بهتر ابعاد گزینه pixel را انتخاب کنید.
اکنون ابعاد مورد نظر را به پیکسل انتخاب کرده و پس از تأیید و تغییر اندازه عکس ، آن را ذخیره کنید.
با استفاده از نرم افزار فتوشاپ اندازه عکس را کاهش دهید

یکی دیگر از نرم افزارهای ویرایش تصویر که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد ، Adobe Photoshop است. در این نرم افزار قادر خواهید بود کیفیت و اندازه تصاویر را با جزئیات تعیین کنید. به طور کلی ، بیشتر پرونده های گرافیکی که با آنها سرو کار داریم در قالب JPG ، GIF ، PNG هستند.
برای پرونده های دارای پسوند PNG و GIF ، می توان با تغییر اندازه تصویر ، اندازه را تا حد ممکن کاهش داد. برای این کار در فتوشاپ ابتدا نرم افزار فتوشاپ را اجرا کرده و سپس از طریق منوی Image تصویر مورد نظر را در آن باز کرده و سپس اندازه تصویر را تغییر دهید. ابعاد تصویر همچنین می توانید از Alt + Ctrl + I برای تغییر اندازه تصویر در فتوشاپ استفاده کنید.
پس از تغییر اندازه ، مانند نرم افزار نقاشی ، تصویر مورد نظر را در اندازه کم شده ذخیره یا ذخیره می کنیم.
اگر تصویری که می خواهیم پسوند JPG داشته باشد. علاوه بر تغییر اندازه ، کیفیت آن را نیز می توان تعیین کرد. برای این کار پس از تغییر اندازه در اندازه دلخواه ، گزینه Save for web را از فهرست File انتخاب کنید. در پنجره ای که در سمت راست باز می شود ، می توانید قالب تصویر را انتخاب کنید ، در اینجا ما JPEG را انتخاب می کنیم. در پایین گزینه ای به نام Quality وجود دارد که کیفیت تصویر نهایی را در انتها تعیین می کند و می توان عددی بین 1 تا 100 را به آن اختصاص داد. عدد 100 حداکثر حجم مجاز تصویر را نشان می دهد. همچنین می توانید پارامترهای مختلف را تغییر دهید تا نتیجه نهایی را در پنجره کناری و اندازه نهایی پرونده را در پایین و سمت چپ همان پنجره مشاهده کنید.

چگونه می توان اندازه عکس را کاهش داد

توجه: می توانید تمام فرمت های تصویر PNG ، BMP ، GIF ، TIFF و ... را ذخیره کنید. به عنوان JPG با این روش و کنترل کیفیت و در نتیجه حجم آن.
اندازه عکس را در Android کاهش دهید

اگر دوربین گوشی شما تصاویر را با حجم بسیار بالایی ذخیره می کند ، می توانید اندازه عکسبرداری آن را کاهش دهید. کاهش اندازه تصویر به طور کلی باعث افزایش سرعت ذخیره عکس ها ، کاهش اندازه تصویر ، کیفیت آن بهتر است. اما اگر می خواهید اندازه عکس های گرفته شده قبل را تغییر دهید ، می توانید از برنامه هایی مانند Photo Compress و Reduce Size Photo استفاده کنید. این برنامه ها رایگان هستند و می توانند از طریق Google Play بارگیری شوند.
اندازه تصویر Apple iOS را کاهش دهید

برای کاهش اندازه تصاویر و عکس ها در Apple iOS ، می توانید از برنامه هایی مانند Photo compress و Photo Shrinker استفاده کنید.
از سایت ها برای کاهش اندازه عکس ها استفاده کنید

همچنین ، چندین سایت آنلاین به شما امکان می دهد اندازه را کاهش دهید ، اندازه آن را تغییر دهید و همچنین جلوه های مختلف را بر روی عکس اعمال کنید. برخی از این سایت ها عبارتند از:
www.picresize.com
resizeimage.net
یک ترفند آسان برای کاهش اندازه عکس

در پایان ، ما یک ترفند بسیار ساده برای کاهش اندازه عکس را ذکر خواهیم کرد. بسیاری از برنامه های پیام رسان میزان تصاویر ارسال شده توسط کاربران را کاهش می دهد تا انتقال آنها آسان تر شود. بنابراین ، یک راه حل بسیار ساده برای کاهش حجم تصاویر ، ارسال آنها از طریق این رسانه ها مانند WhatsApp و Telegram است. برای این کار ، تصاویری را که می خواهید با واتس اپ کاهش دهید به حساب خود ارسال کنید (در WhatsApp و Telegram همچنین می توانید برای خود پیام ارسال کنید) یا دیگران و سپس دوباره بارگیری کنید.

نازنین بازدید : 137 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

چگونه گریه نوزاد را قطع کنیم؟، وقتی کودک شما گریه می‌کند، به شما اطلاع می‌دهد که مشکلی وجود دارد و به کمک شما نیاز دارند.

اما وقتی بعد از نیمه‌شب است و شما ساعت‌ها با یک کودک در حال گریه از بیدار مانده‌اید، مهم نیست که علت چیست. شما فقط می‌خواهید کوچولوی خود را آرام کنید.

قرار نیست همه چیز برای همه نوزادان دائماً کارساز باشد، اما ممکن است با این روش ها کمی تسکین پیدا کنید.

چگونه گریه کودکمان را قطع کنیم ؟

چگونه گریه نوزاد را قطع کنیم ؟
تأثیر صدای اطراف روی نوزادان
همان‌طور که صداهای بلند می‌تواند نوزاد شما را به گریه بیندازد، صداهای تسکین‌دهنده نیز ممکن است باعث آرامش او شود. در رحم، آنها به شنیدن ضربان قلب عادت کردند. صداهای مختلف پس‌زمینه را امتحان کنید، مانند ضربان قلب ضبط شده، دوش یا لوازم‌خانگی مانند ماشین ظرف‌شویی یا ماشین لباسشویی. اگر به نظر می‌رسد صدا واقعاً روی نوزاد شما تأثیر دارد، آن را ضبط کنید تا در هنگام ناراحتی کودک بتوانید آن را پخش کنید.

نوزادان همچنین به صداهای آشنا واکنش نشان می‌دهند. هنگامی‌که نوزادتان را در آغوش می‌گیرید، لالایی ملایم بخوانید و یا آرام‌آرام با صدای خیلی نرم با او صحبت کنید.

چگونه گریه نوزاد را قطع کنیم ؟
حرکت ملایم و تلو تلو دادن نوزاد
آیا نوزاد شما بعد از اینکه او را بغل کردید و کمی این‌ور و آن ور گشت زدید، دیگر گریه نمی‌کند؟ در این صورت، می‌دانید که حرکت آرام و قدم‌زدن آرام می‌تواند تسکین‌دهنده باشد.

بسیاری از نوزادان در حال گریه راحتی را در حرکات صاف و موزون، مانند تکان خوردن روی صندلی تلوتلو یا چرخش آن‌ها پیدا می‌کنند. یا حتی می‌توانید این مورد را با پیاده‌روی در کالسکه یا اتومبیل سواری امتحان کنید – فقط مطمئن شوید که آنها با خیال راحت روی صندلی عقب خودرو با رعایت نکات ایمنی برای نوزادان بر روی صندلی مخصوص خود نشسته است.

همچنین بخوانید :  کرونوتایپ چیست ؟ و چه ارتباطی با سلامتی دارد؟
انواع مختلف حرکت را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی نوزاد شما را بیشتر آرام می‌کند. آنها را در بالای یک وسیله ارتعاشی مانند ماشین ظرف‌شویی یا خشک‌کن قرار ندهید، زیرا ممکن است سقوط کند.

چگونه گریه نوزاد را قطع کنیم ؟
به نوزادان بیشتر نزدیک شوید
نوزاد شما ممکن است وقتی احساس می‌کند مثل محیطی مانند رحم قرار گرفته است خیلی راحت آرام شود. آنها را در یک پتو ببندید، و به‌آرامی به‌صورت الگویی مانند ضربان قلب خیلی آرام به پشت او بزنید. با آنها در کنار پهلو دراز بکشید. حمام گرم نیز ممکن است کمک کند.

چگونه گریه نوزاد را قطع کنیم ؟
قانون 5 S برای آرام کردن نوزادان
متخصص اطفال، هاروی کارپ، توصیه می‌کند که از قانونی به نام 5 S که ترکیبی از تکنیک‌های سروصدا و حرکت آرام و موزون است برای راحتی نوزاد دلبند خود استفاده کنید. این روش ممکن است به ایجاد احساسی شبیه به‌قرار گرفتن در محیطی مانند محیط رحم مادر کمک کند.

قنداق کردن نوزادان
قراردادن نوزاد به پهلو برای آرام کردن درد معده او (ولی یادمان باشد که برای مدت طولانی این کار را نکنید و هرگز او را به پهلو و شکم نخوابانید و کاری کنید که همیشه به پشت دراز بکشد)
استفاده از صداهای آرام‌کننده مانند صدای shhhhhhh
استفاده از روش تلوتلو دادن کودک مثل قراردادن در تاب یا گهواره
فراهم کردن امکان مکیدن برای نوزاد و استفاده از شیر با دمای ملایم (دادن شیر یا پستانک برای مکیدن کودک که می‌تواند بسیار او را آرام کند)
مهم نیست که از چه تکنیکی امتحان کنید، به یاد داشته باشید که اگر خونسردی خود را حفظ کنید، کودک شما گریه را قطع می‌کند.

نازنین بازدید : 51 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

سرحالی اول صبح فواید بسیاری از نظر سلامتی جسمی و روانی دارد؛ بویژه آن‌که باعث می‌شود فعالیتی سازنده و موفق در زندگی خود داشته باشید.

گرچه ممکن است رسیدن به این وضعیت برای بسیاری افراد سخت باشد، در ادامه چند روش مفید به منظور کمک به زود بیدار شدن از خواب ارائه می‌شود:

چگونه مشکل دیر بیدار شدن را حل کنیم؟یکم: برای زود بیدار شدن برنامه‌ریزی کنید. اگر برنامه‌ای مثل شروع صنوف مکتب و دانشگاه و مانند این‌ها در پیش دارید حداقل یک هفته قبل از آن با تنظیم زنگ ساعت برای بیدار شدن و شروع به کار تمرین کنید.

دوم: هر روز زنگ ساعت را طوری جلوتر بکشید که نسبت به زمان قبلی حداقل ۱۰ تا ۱۵ دقیقه زودتر زنگ بزند. این کار به آسانی شما را قادر خواهد ساخت تا به تدریج و دشواری کمتر زمان‌بندی جدیدی برای بدنتان تعریف کنید.

کسانی که صبح ِ. زود بیدار می‌شوند و فعالیت روزانه را آغاز می‌کنند شادتر از کسانی اند که تا دیروقت بیدار می‌مانند.

سوم: اگر همچنان با مشکل بیدار شدن از طریق زنگ ساعت مواجه بودید، از دیگر اعضای خانواده برای بیدار شدن کمک بگیرید.

چهارم: تلاش کنید برنامه‌ی منظم و مداوم را برای اصلاح ِ. زمان بیدار شدن خود در پیش بگیرید که حتی در هنگام رخصتی‎ها یا روز‌های بیکاری هم آن را ادامه داده و متوقف نسازید. این کار باعث می‌شود توانایی و زمینه‌ی لازم برای زود بیدار شدن از خواب راحت‌تر فراهم شود و ادامه یابد.

پنجم: بر اساس این که به چه مقدار خواب برای استراحت و تجدید انرژی از دست رفته نیاز دارید (حدود ۷ تا ۸ ساعت خواب شبانه برای اغلب افراد بالغ لازم است)، ساعت خواب و بیداری خود را مشخص کنید و به محض این که زنگ ساعت به صدا درآمد بیدار و از تخت خارج شوید. این کار در روز‌های نخست سخت خواهد بود؛ بنابراین بهترین راهکار این است که بلافاصله از حالت خوابیده به حالت نشسته درآمده، از تخت خارج شده و در دقایق بعدی به انجام برخی حرکات و تمرین‌های ورزشی سبک بپردازید.

به یاد داشته باشید که برخی مطالعات نشان داده اند کسانی که صبح ِ. زود بیدار می‌شوند و فعالیت روزانه را آغاز می‌کنند شادتر از کسانی اند که تا دیروقت بیدار می‌مانند.

نازنین بازدید : 41 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

دانشمند جوان ایرانی، با تصدی بر کرسی استادی دانشگاه پرینستون- جایگاهی که پس از انیشتین در اختیار فرد دیگری قرار داده نشد- دنیا را با این سوال مواجه کرده است که آیا انیشتین بعدی، یک ایرانی خواهد بود؟

انیشتین دوم کیست؟

به گزارش ایران ناز نیما ارکانی حامد در حال حاضر استاد دانشگاه هاروارد و دارای کرسی استادی در دانشگاه پرینستون است. این کرسی از سال 1933 تا 1955 در انحصار آلبرت انیشتن بوده است.

پس از اعلام نظریه عملکرد جهان ارکانی، از او دعوت شده که در طرح تونل شتاب دهنده سوئیس (LHC) که با هزینه بالغ بر 5 میلیارد دلار ساخته شده، رهبری آزمایش ها را بر عهده داشته باشد. ایران ناز، تلاش نظریه ابر ریسمان که اخیرا اعلام شده، در این است که توضیح دهد ذرات، کوچکترین ماده تشکیل دهنده مواد نیستند بلکه حلقه های مرتعشی که ریسمان نامیده می شوند، کوچکترین بخش به حساب می آیند.

دکتر ارکانی با تکمیل این نظریه عقیده دارد که این ریسمان ها در 11 بعد در حال ارتعاش هستند که ما فقط 3 بعد از آن را می توانیم مشاهده کنیم، وجود بعد دیگری هم به نام بعد زمان به اثبات رسیده و تا به امروز در مورد 7 بعد دیگر توضیح کاملی ارائه نشده است.

دومین انیشتین , نابغه های جهان
ارکانی به همراه دو فیزیک دان دیگر به نام های دیموپلوس (Dimopoulos) و والی(Dvali) در مورد این ابعاد نظریه ای ارائه کرده اند که می گوید این ابعاد بزرگتر از آن چیزی هستند که تاکنون تصور می شود و از آن جایی که تنها نیروی گرانش بر آنها اثر می گذارد، قابل دیدن نیستند.

تئوری دکتر ارکانی که به همراه دو فیزیکدان دیگر معرفی شده به عنوان مدل ADD، (Arkani-Dvali-Dimopoulos) شناخته می شود. اکنون ارکانی و همکارانش امیدوارند بتوانند به کمک شتاب دهنده هاردن (LHC) مدل خود را اثبات کنند. اثبات این نظریه می تواند تحول بسیار بزرگی در فیزیک ذرات به وجود بیاورد.

داغ داغ


برهنه کردن دختر 32 ساله برای تفتیش توسط پلیس (عکس)

لخت شدن زنان مصری برای اعتراض (عکس)
علت ازدواج مجدد بهاره رهنما

عکس های غمگین عاشقانه و رمانتیک (2)

درخواست های رابطه جنسی در دوران دوستی

سوء استفاده و رابطه جنسی مونا با رییس شرکت

عکس های لو رفته و کمیاب اینستاگرام بازیگران

عکس جنجالی لورفته از زن و شوهر لخت در پارک (+18)

عکس طنز زنان لخت لب ساحل

دختر 17 ساله شیرازی زیباترین دختر جهان شد (+عکس)

نازنین بازدید : 46 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

31 مدل از متنوع ترین و جداب ترین لباس های مجلسی کوتاه دخترانه و زنانه با پارچه های کار شده و ساده و رنگ های بسیار زیبا و پر فروش بازار برای شما خانم های شیک پوش در نظر گرفته ایم. امیدواریم که این مطلب سوربان مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

لباس مجلسی ۲۰۲۱ دخترانه

نمونه ای از مدل های زیبای لباس کوتاه مجلسی با رنگ صورتی:

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های لباس مجلسی کوتاه دخترانه و زنانه

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

مدل های لباس مجلسی کوتاه 2021

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های لباس مجلسی شیک گیپور چین دار

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های لباس مجلسی شیک دخترانه و زنانه

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های لباس مجلسی شیک دخترانه و زنانه

نمونه ای از مدل های زیبای لباس کوتاه مجلسی با رنگ آبی :

 31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های لباس مجلسی شیک دخترانه و زنانه

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های لباس مجلسی شیک دخترانه و زنانه

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

لباس مجلسی کوتاه دخترانه با طرح گیپور به رنگ آبی

31 مدل لباس مجلسی کوتاه و جذاب 2021 (سری جدید)

جدیدترین مدل های شیک دخترانه و زنانه

 

نمونه ای از مدل های زیبای لباس کوتاه مجلسی با رنگ یاسی:

نازنین بازدید : 98 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

دانلود اسنپ چت از محبوبترین و جذابترین شبکه های اجتماعی حال حاضر در جهان با بیش از ۵۰۰میلیون بار دانلود در گوگل پلی جزو محبوبترین ها به شمار می رود. جالب است بدانید بسیاری از قابلیت های جالب که این روزها در مسنجرهایی نظیر تلگرام و یا واتساپ و اینستاگرام شاهد رونمایی آنها بودیم پیش از تمام آنها توسط اسنپ چت مطرح و پیاده سازی شدند. برای نمونه یکی از امکانات این روزهای مسنجرها ارسال عکس و پیام به صورت زمان دار می باشد که پیش از ارسال می توانید یک زمانی را تعیین کنید که مثلا پس از ۳۰ ثانیه آن تصویر از حافظه شخص مقابل که با وی چت میکنید پاک شود. حتی پست های زمان دار یا همان استوری در اینستاگرام در پیش از اینها در اسنپ چت رونمایی شده بود. این از جمله قابلیت هاییست که ابتدای کار توسط به صورت حرفه ای و مناسب بر روی آن کار گردید.

اسنپ چت

با دانلود اسنپ چت امکانات جالب فانتزی با تصاویری که از دوربین گوشی گرفته می شوند و شکلک ها و ایموجی های جالب اضافه است. ترکیب کردن اشیای واقعی با این ایموجی ها و استفاده از دوربین برای ساخت چنین حالات فانتزی از دیگر قابلیت های جدید Snapchat است و هم اکنون نیز دانلود آخرین نسخه اسنپ چت قابل دستیابی و استفاده است. از محبوبترین ویژگی اسنپ چت امکان ساخت ویدئوهای جذاب با استفاده از فیلترهای متنوعیست که در آن وجود دارد که البته با معرفی برنامه تیک تاک که این روزها به شدت مورد توجه قرار گرفته تحت الشعاع قرار گرفته است.

ویژگی های برنامه اسنپ چت Snapchat اندروید:

 • رابط کاربری ساده و کاربر پسند
 • افکت های جذاب و سرگرم کننده
 • قابلیت استوری و ویدیو زنده گذاشتن
 • امنیت بالای آن
 • امکان اضافه کردن متن و نقاشی به فایل های چند رسانه ای
 • ارسال زمان دار فایل برای مخاطبین و حذف از سرور پس از پایان زمان

اسنپ چت موفق به دریافت امتیاز عالی 4.7 از 5 در گوگل پلی  شده و بیش از یک میلیارد بار توسط کاربران سرتاسر جهان دانلود و نصب شده است. که ما در سایت نیوروید آخرین نسخه آپدیت اصلی از این مسنجر محبوب را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم

نازنین بازدید : 34 سه شنبه 11 خرداد 1400 نظرات (0)

افزایش فالوور اینستاگرام
برای اینکه بتوانیم فالوورهای اینستاگرام خود را افزایش دهیم باید اصول اصلی را یاد بگیریم.

شاید برخی از این اصول به نظر ساده و پیش پا افتاده باشد، اما به شدت در اعتبار پیج شما و افزایش فالوور موثر است.

از پروفایل تا تصاویر و ویدیوها گرفته تا هشتگ‌ها، روش‌های لایو و استوری و تبلیغات. همه این اصول را باید رعایت کنید تا بتوانید پیج‌ خود را به آهن‌ربای جذب فالوور تبدیل کنید.

راه‌اندازی و کسب درآمد از اینستاگرام یکی از مهارت‌های پولساز کسب‌وکار است.

در ادامه برای شما مخاطب عزیز سایت بهترین ایده یک دستورالعمل یا چک لیست آماده کردیم. و با جزییات هر کدام را با یک مثال توضیح می‌دهیم.

پس بیایید شروع کنیم. اول شما را ۷ اصل مهم افزایش فالوور اینستاگرام آشنا می‌کنیم.

 

۷ اصل مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام

۱- یک پروفایل عالی طراحی کنید.

۲- عکاسی کنید و بهترین ویرایش را انجام دهید.

۳- روی صنایع دستی به یاد ماندنی برند خود را زیر نویس کنید.

۴- از hashtags مربوط به کمبودها و مخاطبان خود استفاده کنید.

۵- مشارکت با سایر کاربران

۶- استوری و live را در اینستاگرام منتشر کنید

۷- کمپین های تبلیغاتی با حساب های مشابه انجام دهید.

 

 

حتما می‌دانید که اینستاگرام یک کانال رو به رشد است که افراد و شرکت ها به طور یکسان برند خود را گسترش می دهند.

به ویژه برای کسب و کارها، روشی برای انعطاف پذیری نام تجاری شماست، استخدام کارمندان آینده، نمایش محصول و فرهنگ شرکت شما، لذت بردن مشتریان، و ایجاد کسب و کار جدید.

 

کسب درآمد اینترنتی از اینستاگرام
اما اینجا یک قرارداد است: به جز مشهور بودن شما، واقعاً سخت است که بدون هیچ کار سختی در اینستاگرام به دنبال یک پیروزی بزرگ بگردیم.

به طور متوسط برای شخص یا کسب و کار، رشد روز افزون نیاز به زمان و توجه روزانه و مداوم دارد.

خوشبختانه، چندین راه وجود دارد که می‎توانید برای کسب درآمد اینترنتی و افزایش فالوور اینستاگرام حداقل به اندازه ۱۰۰۰ نفربرای حساب کاربری شخصی یا حرفه ای خود در اینستاگرام انجام دهید.

همه چیز درباره این است که بدانید زمان و تلاش خود را کجا سرمایه گذاری کنید.

با سفارشی کردن پروفایل خود، انتخاب مطالب عالی، نوشتن کپی هوشمندانه، استفاده از هشتگ hashtag، و کار با نفوذ کنندگان و طرفداران برای تشویق تعامل.

بیایید ببینیم برای افزایش فالوور اینستاگرام باید از کجا شروع کنیم. و ۱۰۰۰ فالوور اول را چطور جذب کنیم.

از ایجاد یک پروفایل اینستاگرام که فالوور زیاد جذب کند گرفته تا استفاده از رقابت برای درست ماندن در نام تجاری خود.

حالا برویم سراغ دستور العمل اصلی که چطور فالوورهای بیشتری را در اینستاگرام بدست آوریم؟

 

 

چک لیست افزایش فالوور اینستاگرام
۱- پروفایل خود را ایجاد و بهینه سازی کنید

۲- یک تولید کننده محتوا تعیین کنید

۳- بر روی مهارت عکاسی و ویرایش تمرکز کنید

۴- شروع به پست گذاشتن کنید

۵- برخی از مطالب خود را سازماندهی کنید.

 

۶- لذت بخش بنویسید. caption کپشن های ارزشمند بنویسید

۷- از hashtag هشتگ‌های مربوطه استفاده کنید

۸- با کاربران دیگر تعامل داشته باشید، از جمله با فالوور های خود

۹- با کاربرانی که شبیه به شما هستند تبلیغ متقابل داشته باشید

۱۰- برای افزایش فالوور اینستاگرام مسابقه برگزار کنید

 

۱۱- به اشتراک گذاری استوری و  ویدئوی live

۱۲- پروفایل خود را برای پیدا کردن و دنبال کردن آسان کنید

۱۳- متفاوت باشید

۱۴- با عکس حرف بزنید!

۱۵- خلاصه گویی!

 

۱۶- فالوور پران نباشید!

۱۷- به امید follow back نباشید!

۱۸- از تگ کردن های غیر ضروری پرهیز کنید!

۱۹- بگذارید دیگران درباره شما بگویند!

۲۰- پشت صحنه باز باشید!

 

۲۱- سلفی گرای معتاد نشوید!

۲۲- جملات قشنگ و زیبا به صورت عکس بگذارید

۲۳- مطالب خنده دار بگذارید

۲۴-  قدرت ویدئو های ۱۵ ثانیه ای!

۲۵- از Hyperlapse ها استفاده کنید

 

۲۶- پنجشنبه ها مهم است.

۲۷- قدرت Hashtag ها را فراموش نکنید

 

آماده هستید شروع کنیم؟

 

۱ – پروفایل خود را ایجاد و بهینه سازی کنید
برای افزایش فالوور اینستاگرام، قبل از هر کاری، پروفایل اینستاگرام خود را سفارشی سازی کنید. به فالوورهای بالقوه خود بگوئید که چه کسی هستید. و دلیلی به آنها بدهید تا شما را دنبال کنند. چطور؟ از اینجا شروع کنید که به آنها اطمینان دهید که نام کاربری شما قابل تشخیص و قابل جستجو است. مانند نام کسب و کار شما.

اگر نام کسب و کار شما قبلاً گرفته شده است، سعی کنید نام کسب و کار خود را به عنوان بخش اول نام کاربری خود حفظ کنید تا وقتی که مردم به دنبال کسب و کار شما هستند بیشتر به شما نزدیک شوند.

 

توجه: مطمئن شوید که نام کسب و کار خود را به طور کامل به فیلد نام در بخش گزینه ها اضافه کنید.

دکمه های دندانه دار در ios  و سه نقطه در اندروید. این زیر تصویر پروفایل شما و زیر  username شما در جستجو ظاهر خواهد شد. بعد مطمئن شوید که پروفایل شما عمومی است.

برای ایجاد نمایه عمومی، اینستاگرام را باز کنید، گزینه ها (Options) را باز کنید، و مطمئن شوید که حساب خصوصی (Private Account) خاموش است.

 

برای افزایش فالوور اینستاگرام یک تصویر پروفایل انتخاب کنید که برند شما در سایر شبکه های اجتماعی نیز باشد مانند لوگوی شرکت خود.

سپس قسمت bio  یا توضیحات مربوط به خود را با اطلاعات مفید و لذت بخش و علمی و آموزنده درباره برند خود پر کنید.

اطلاعاتی مانند این اجازه می دهد تا مردم درباره شما بیشتر بدانند و دلیلی به آنها می دهید که شما را دنبال کنند.

این اطلاعات شامل این می‌شود که شما چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید. و اشاره به شخصیت را نیز اضافه کنید.

در اینجا چند نمونه برای الهام بخشی وجود دارد:

@WeWork: “Make a life, not just a living.”
@Oreo: “See the world through our OREO Wonderfilled lens.”
@CalifiaFarms: “Crafting, concocting and cold-brewing up a delicious, plant-based future.”
@Staples: “We make it easy to #MakeMoreHappen”
سپس، یک لینک به bio  خود اضافه کنید تا  اگر مردم  می خواهند به وب سایت شما بروند بتوانند به راحتی به طور مستقیم از اینستاگرام به وب سایت بروند. فضای اختصاص داده شده برای URL  ها خیلی با ارزش است. زیرا این تنها مکان در اینستاگرام است که می توانید یک لینک قابل کلیک جایگذاری کنید، پس از آن عاقلانه استفاده کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام توصیه می‌کنیم که لینک را کوتاه کنید تا بیشتر قابل کلیک باشد. می توانید از سایت Bitly برای کوتاه کردن لینک استفاده کنید.

 

در نهایت، اعلان ها (notifications) را فعال کنید به این ترتیب وقتی مردم عکس های شما را به اشتراک می گذارند یا برای آنها کامنت می گذارند را می توانید ببینید. این به شما اجازه خواهد داد که سریع تر با آنها ارتباط برقرار کنید.

مثل بسیاری از شرکت ها در توییتر. برای فعال کردن اعلان ها، به گزینه ها(Options) بروید و سپس تنظیمات اعلان ها را انتخاب کنید (Push Notification Settings.) و همه (From Everyone) را برای هر دسته ای انتخاب کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام ما توصیه نمی کنیم که حساب اینستاگرام خود را به توییتر و فیس بوک لینک دهید. پس پست های اینستاگرام شما به طور خودکار در حساب های دیگر منتشر می شوند. انواع پست ها متفاوت است.

 

 

۲ – یک تولید کننده محتوا تعیین کنید
فقط یک یا دو نفر حساب کاربری اینستاگرام شما را مدیریت کنند. در صورت امکان، شخصی را انتخاب کنید که تجربه استفاده از حساب اینستاگرام شخصی را داشته باشد. و مطمئن شوید که همه ویژگی های مفید اینستاگرام را ارائه می دهد.

 

اگر برای یک سازمان بزرگ کار می کنید، ممکن است اشخاص زیادی را پیدا کنید که می خواهند درباره چیزهایی که پست شده است بگویند. این زمانی است که یک درخواست سازمان یافته یا دستورالعمل مستند در دست است.

این اسناد باید به مردم اطلاع دهد که چگونه پستی را در حساب اینستاگرام شما درخواست کنند، وقتی که می خواهند روی پست ارزش گذاری کنند و چرا باید این کار را انجام دهند.

 

 

۳ – مهارت عکاسی و ویرایش عکس
برای افزایش فالوور اینستاگرام، کیفیت پست مهم است. خیلی زیاد. فالوورهای توییتر ممکن است چند توییت بد را ببخشند، اما یک عکس بد در اینستاگرام خیلی چیز بدی است و قابل قبول نیست.

این به این معنی نیست که حتماً باید دوره های عکاسی را بگذرانید تا عکس های اینستاگرام خوبی داشته باشید. و به این معنی نیست که هفته ها قبل از شروع کار باید تمرین سخت داشته باشید. اما باید با نکات اساسی عکاسی و برنامه های ویرایش عکس  آشنا باشید.

 

 

مهارت های عکاسی یاد بگیرید
از آنجائیکه اینستاگرام یک برنامه موبایل است، احتمالاً بیشتر عکس‌هایی که پست می گذارید با تلفن همراه خود گرفته اید. فقط اینطور نیست، اما انتظار می رود که اینطور باشد.

در حالی که برخی از برند ها از عکس های حرفه ای برای عکس اینستاگرام خود استفاده می کنند، اکثراً از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. و به هر حال اینستاگرام به معنی واقعی کلمه همین لقب را دارد.

 

اینجا نکات برجسته و مهمی وجود دارد:

در یک زمان روی یک موضوع تمرکز کنید.

فضای منفی را در آغوش بگیرید.

دیدگاه های جالب را پیدا کنید.

تقارن را جستجو کنید.

جزئیات کوچک را ضبط کنید.

فالوور های خود را خوشحال کنید.

 

 

مهارت های ویرایش عکس
اینستاگرام برخی قابلیت های ویرایش اولیه عکس را دارد، اما اغلب اوقات آنها برای ایجاد یک تصویر واقعاً عالی نیستند. بسیاری از عکس  ها  را قبل از اینکه برای بار اول در اینستاگرام باز کنید باید با یک یا دو برنامه ویرایش عکس باز کنید و آنها را ویرایش کنید.

 

 

 

 

۴ – شروع به پست گذاشتن
وقتی که پروفایل خود را ایجاد و بهینه سازی کردید، کسی را داشته باشید که آنها را اداره کند. و چیزهایی را یا دو چیز را درباره عکاسی و ویرایش عکس بدانید، الان زمان شروع پست گذاشتن است.

ایده خوبی است که تعداد زیادی پست های عالی داشته باشید، شاید ۱۵ عدد یا بیشتر، تا قبل از اینکه شروع کنید که واقعاً مردم را جذب کنید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام، وقتی مردم پروفایل شما را می بینند، بهتر است تعداد زیادی از عکس های شما را  ببینند که کل صفحه را پوشانده است.

 

به جای اینکه تعداد انگشت شماری ببینند، به این ترتیب آنها با خبر می شوند که به طور مرتب مطلب می‌نویسید.

برای شروع پست گذاشتن در اینستاگرام، ابتدا قالب های محتوایی رسانه های اجتماعی را دانلود کنید و شروع به برنامه ریزی پست های اینستاگرام خود کنید. با گذشت زمان، میخواهید که عکس ها را با تاریخی که دارند دسته بندی کنید و کنار هم بگذارید، مانند آخر هفته یا وقتی که به تعطیلات می روید.

وقتی برای برنامه های پست گذاشتن شروع به برنامه ریزی می کنید شخصیت های بازار هدف خود را در ذهن داشته باشید، می توانید به طور چشمگیر زمان و فرکانس پست گذاری خود را تغییر دهید.

مخصوصاً اگر مخاطبان خود را در منطقه زمانی متفاوت هدف قرار می دهید. می‌توانید از قالب های رایگان استفاده کنید.

برنامه خود را برای مخاطبان خاص خود که ممکن است زمان بر باشد و آزمودن نیاز داشته باشد بهینه سازی کنید.

طبق تحقیقاتی که داشته‌ایم بهترین زمان برای پست گذاشتن در اینستاگرام دوشنبه و پنج‌شنبه است. اگر در فکر افزایش فالوور اینستاگرام هستید، در هر ساعتی به جز زمان ۳ تا ۴ بعد از ظهر پست بگذارید.

منطقه ای را در نظر بگیرید که بازار هدف شما را تشکیل می دهند. و نتایج را با هم ترکیب کنید تا به نتیجه نهایی برسید. برای مخاطبان خارج از کشور فقط جاهایی را در نظر بگیرید که مخاطبان شما در آن منطقه حضور دارند و استفاده می کنند.

با این حال، به این دلیل که اینستاگرام عمدتاً برنامه ای است که روی دستگاههای موبایل استفاده می شود، کاربران تمایل دارند که در هر زمانی استفاده کنند.

اگر چه بسیاری از کاربران در طول روزهای کاری در ساعاتی که کار نمی‌کنند، با محتواهای اینستاگرام مشغول هستند.

برخی از کسب و کارها با پست گذاشتن در ساعات ۰۲:۰۰ صبح یا ۰۵:۰۰ بعد از ظهر و در روزهای چهارشنبه ۰۷:۰۰ بعد از ظهر موفق هستند. شما هم بررسی کنید ببینید چه ساعتی برای مخاطبان شما مناسب است.

 

 

۵ – برخی از مطالب خود را سازماندهی کنید
اگر چه بهترین گزینه این است که فقط یک نفر یا دو نفر حساب شما را اداره کنند. یک یا دو نفر نمی توانند در هر جایی یک عکس را بگیرند. گستره زیادی از مطالب وجود دارد که می خواهید در اینستاگرام خود پست بگذارید. یک نفر قادر نخواهد بود همه چیز را پیگیری کند.

یک راه حل: سیستمی را ایجاد کنید که بتوانید عکس ها و محتواهای اعضای تیم خود را سازماندهی کنید. چند راه برای انجام این کار وجود دارد. یکی از راه ها ایجاد یک آدرس ایمیل خاص برای کارمندان است تا عکس ها، ویدئو های کوتاه،memes و hyperlapses و چیزهای دیگر خود را ارسال کنند.

فقط مردم را تشویق کنید تا خطوط موضوعی خود را در ایمیل ها قرار دهند طوری که بتوانید از طریق عکس های ارسال شده  راحت تر آنها را مرتب کنید. در حالی که به نظر نمی رسد این راحت ترین راه برای سازماندهی عکس ها باشد، این در واقع ساده ترین کار برای افرادی است که برای شما عکس ارسال می کنند.

می‌توانید ارسال محتوا را برای آنها آسان تر کنید، بدین ترتیب محتوای بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر تیم شما حساب  Box  یا  Dropbox برای به اشتراک گذاری داشته باشند، همچنین می توانید یک پوشه مشترک ایجاد کنید که مردم بتوانند به طور خودکار عکس ها و ویدئوهای خود را در آنجا بگذارند. این کار باعث می شود تا گام های بیشتری را در جهت ارسال محتوا بردارید، و نه اینکه هر کسی که برنامه داشت از تلفن خود آنها را دانلود کند.

 

 

۶ – لذتبخش بنویسید
کپشن‌های ارزشمند به اشتراک بگذارید.

عکس ها و ویدئوها ممکن است مهم ترین بخش پست های اینستاگرام شما باشند. اما caption کپشن‌ها یکی از مهم‌ترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام شما هستند. آنها بخش مهمی از  پست شما هستند مثل بستنی روی کیک.

اگر به طور مستمر caption کپشن‌های عالی بنویسید می توانید بخش انسانی برند خود را شگفت انگیز کنید، فالوورهای زیادی را جذب کنید.  محتوای خود را قابل اشتراک گذاری کنید. در نتیجه به شما اجازه می دهد که بیشتردر معرض دید قرار بگیرید.

کپشن‌های خود را با نام افراد مشهور یا برندها ترکیب کنید. این یک راه عالی برای ارتباط و احساس نزدیکی با نام تجاری فالوورها و یکی از راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام شماست.

راه دیگر برای افزایش قابلیت اشتراک گذاری caption شما، تشویق فالوورها برای اینکه سئوال بپرسند یا تماس تلفنی در caption عکس شما داشته باشند، می باشد. برای مثال، ممکن است بگوئید،” اگر این مطلب جالب بود دو بار ضربه بزنید (double-tap)”  ” یا داستان خود را در کامنت به اشتراک بگذارید”.

 

 

۷ – هشتگ‌های مرتبط
یکی از بهترین راهکارهای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده درست از هشتگ‌هاست. در اینستاگرام، یک hashtag با مکالمات کاربران مختلف ارتباط دارد که در حال حاضر به یک جریان واحد متصل نیست. اگر از hashtag های مربوطه استفاده کنید، پست های شما در معرض دید مخاطبان بیشتری قرار می گیرد تا اینکه مردم شما را دنبال کنند یا درباره برند شما اطلاع داشته باشند.

کلید استفاده از هشتگ ها به طور موثر این است که آنها را به صورت هوشمندانه و به ندرت استفاده کنید.

سعی کنید تعداد هشتگ های هر کپشن را به سه بخش محدود کنید. به طور مشابه، از hashtag هایی مانند این استفاده نکنید: “like for like” ، like #like4like or #like4likes . این تکنیک خیلی شلخته و کثیف است که عده ای از فالوورها شما را ترک خواهند کرد.

برای پیدا کردن هشتگ هایی که مخاطبان شما ممکن است استفاده کنند، کمی روی هشتگ های مربوطه روی صنعت و کمبودهایی که در آن صنعت هست،  تحقیق کنید.

ساده ترین راه برای انجام این کار تحقیق در خود برنامه اینستاگرام، تب “explore” به معنی کشف کردن است.

هنگامی که برای یک هشتگ جستجو می کنید، یک لیست از هشتگ های مرتبط در بالای صفحه شما نشان داده خواهد شد. برای مثال، وقتی من در اینستاگرام #دیجیتال_مارکتینگ را جستجو می کنم، هشتگ های مربوطه مانند #ترفندهای_دیجیتال_مارکتینگ  #اینترنت_مارکتینگ و … را هم به من نشان می‌دهد.

اگر فالوورهای کمی دارید، برای افزایش فالوور اینستاگرام حتما هشتگ های مناسب خود را ایجاد کنید. مانند نام شرکت یا یک شعار که برای بیشتر عکس های شما اضافه شود. این یک راه عالی برای ساختن برند شما روی پلت فرم و ساختن یک حضور منسجم است.

 

 

۸ – تعامل با کاربران دیگر و فالوورهای شما
اینستاگرام یک جامعه گسترده است. و یک راه عالی برای ورود به این جامعه پیدا کردن افرادی است که تصاویر مورد علاقه شما را ارسال می کنند.

حساب های آنها را دنبال کرده و با محتوای آنها ارتباط برقرار می کنید. این طبیعی‌ترین راه برای جلب توجه دیگران و افزایش فالوور اینستاگرام است.

از محتوای دیگران الهام می گیرید. اما کپی نکنید.

 

این دو چیز برای شماست:

اولاً، آنها وقتی اعلان دریافت می کنند که شما آنها را دنبال کنید، آنها ممکن است حساب شما را بررسی کنند و تصمیم بگیرند که آیا شما را دنبال کنند یا نه. (به همین دلیل مهم است که قبل از اینکه به دیگران دسترسی داشته باشید چند محتوای عالی ایجاد کنید.)

دوماً، این به این معنی است که شما پست های اخیر آنها را در feed خود می بینید. پس اگر شما انتخاب کنید می توانید پست های آنها را لایک کنید و با آنها وارد ارتباط شوید. همانطور که فالوور های خود را افزایش می‌دهید، فالوورهای خود را نگه دارید. و با پاسخ دادن به کامنت های آنها قدردانی خود را نشان دهید، و حتی آنها را دنبال کنید و با پست های آنها ارتباط برقرار کنید.

تعداد صفحات : 12

اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 115
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 23
 • بازدید امروز : 36
 • باردید دیروز : 29
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 82
 • بازدید ماه : 530
 • بازدید سال : 3,719
 • بازدید کلی : 10,726